smaczne:)
smaczne:)
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
smaczne:)
jak u babci na obiedzie
mala waga i smaczne.
Uważam, że to danie jest średnio udane. W porównaniu ze spaghetti, które też jest w sprzedaży wypada nie smacznie. Brak przyprawienia. Sugerowana ilość wody robi z tego dość zbitą i nieprzyjemna konsystencję.
Bardzo smaczne i pozywne liofy
dobre polecam
Naprawdę smaczny liofilizat. Lubię jeść go na wyprawawch rowerowych, nie zajmuje dużo miejsca w sakwach i naprawdę dobrze smakuje. Nigdy nie miałem też po nim jakiś problemów żołądkowych. Kaloryczność podobna do konkurencyjnych w tym przedziale, cena też konkurencyjna. Jeden z lepszych smaków
Smaczne i łatwe w przyrzadzeniu. Sprawdziło się idealnie na wyprawie rowerowej.
Smaczne i pożywne
W smaku dobry, mała waga więc na wyprawę rowerową idealny, cena w porównaniu do innych marek stosunkowo nie duża.