dobry
dobry
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
dobry
Wygodny na krótki i długie wycieczki. Dobra jakość w stosunku do ceny.
Ok
To moja druga recenzja tego roweru. Pierwsza była po ok. 200km. Teraz mamy z Elopsem już około 3000km. Ten rower to tytan. Dojeżdżam nim do pracy, ale przez to, że nie mam pieniędzy na inny rower, zacząłem używać go do wszystkiego. Właśnie wróciłem z 5 dniowej podróży Świnoujście - Hel. Tak jest, ten miejski rower z semi-slickami 32mm przejechał
Przesiadłem się z Elops speed 500, brakowało tam prędkości i biegów no i było dosyć słabe hamowanie. Ten rower to istna rakieta, prędkości powyżej 30km/h są bezproblemowe. Jest piękny, ciekawy kolor, wzbudza zainteresowanie. Fajne zintegrowane oświetlenie. Po dołożeniu bagażnika i sakiew idealny na codzienne dojazdy do pracy. Jedyny minus to
Rower sprawdza się bardzo dobrze, jest lekki ale jednocześnie wytrzymały, łatwy do regulacji, idealnie sprawdza się do codziennej jazdy po mieście. Dużym plusem jest komplet oświetlenia, jednak siodełko mogłoby być wygodniejsze aby móc spokojnie jeździć na dłuższych dystansach (do wymiany).
Jakość wykonania, wygląd i szybkość ! Rower jedzie rewelacyjnie 40 km/h do osiągnięcia bez wysiłku, przerzutki chodzą idealnie, hamulce odpowiednie, jedyny minus to siodełko (od razu do wymiany) jest tak twarde, że gdyby mieli go Spartanie to zatłukliby nim wszystkich persów pod Termopilami.
Excellent rapport qualité prix
Ich fahre das Bike seit nun mehr als einem Jahr. Es hatte nur einen Makel in der Zeit, und das auch nur, weil das Material etwas nachgegeben hat mein Bremsen.
Die Positionierung des Lichts ist perfekt. Das Gewicht ist super. Die Gänge rutschen nahtlos ineinander. Alles in allem kann ich es jeden Tag aufs neue Empfehlen und fahre es jeden Tag
Passer d'un électrique à un pliant à un sportif fait bizarre, mais c'est clairement déjà le meilleur vélo que j'ai eu. Il se prend vite en mains et roule tellement bien.
Peut être un petit bémol sur la selle qui n'est pas si confortable, mais je laisse encore le bénéfice du doute. C'est peut être que je suis pas encore complètement adapté.