Wygodne
Dobre jakościowo
- Rozciągliwość
- stosunek jakości do ceny
- Wygląd / Design
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
Dobre jakościowo
Fajny produkt z linii marki wlasnej Decathlon, dobry stosunek ceny do jakosci. Jestem bardzo zadowolona.
Spodnie ładnie dopasowują się, nogawki trochę za długie (mam 163cm wzrostu), ale noszone na co dzień do butów na małym obcasie prezentują się elegancko, nie prześwitują, są dla mnie bardzo wygodne.
Nogi w nich wyglądają bosko. Są bardzo wygodne!
Idealne na akrobatykę
kupię jeszcze raz
Raczej na wyższe osoby
Bardzo wygodne i ładne spodnie, polecam.
Bardzo ładne spodnie, na codzień, uniwersalne. Przydałoby się by były również modele dla niższych osób.
Bardzo ładne spodnie, ale będę musiała je skrócić bo nie było tego modelu dla niższych osób...