Świetny produkt. Szczerze pole...
Świetny produkt. Szczerze polecam
- Amortyzacja
- Przyczepność
- Komfort noszenia
- stosunek jakości do ceny
- Wygląd / Design
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
Świetny produkt. Szczerze polecam
super wygodne, przewiewne buty sportowe na piesze wycieczki latem
Na moją szczupłą stopę idealne. Rozmiar 36 pasuje, choc czasem kupuje 37. Kolor bardzo ładny.
Kupione w czwartek rano. Na drugi dzień wyjazd na 2 tygodniowe wakacje. Bezproblemowe uzytkowanie bez testowania 2 tygodnie , robiąc dziennie ok. 20 tys kroków
Godne z opisem
Sandały mega wygodne. Do tego super wyglądają.Mam szersze stopy i są idealne.
Miałam problem z wybraniem rozmiaru. Zwykle sandały kupuję w rozmiarze 39 i z podpowiedzi otrzymanej na stronie sklepu mieściłam się jeszcze w rozmiar 39, ale gdy przymierzałam w sklepie, to wydawało mi się, że buty w rozmiarze 39 są na mnie troszeczkę za małe, dlatego zamówiłam rozmiar 40, który z kolei okazał się trochę za szeroki. Może dlatego
polecam
Mega, mama bardzo zadowolona :-) bardzo wygodne!
Sandały bardzo wygodne