Rozkład ocen dla 480 opinii
Filtruj tylko opinie z 5 gwiazdkami dla produktu Sandały turystyczne damskie Quechua NH900
5
Procent wypełnienia: 87.9%
Filtruj tylko opinie z 4 gwiazdkami dla produktu Sandały turystyczne damskie Quechua NH900
4
Procent wypełnienia: 9.2%
Filtruj tylko opinie z 3 gwiazdkami dla produktu Sandały turystyczne damskie Quechua NH900
3
Procent wypełnienia: 1.7%
Filtruj tylko opinie z 2 gwiazdkami dla produktu Sandały turystyczne damskie Quechua NH900
2
Procent wypełnienia: 0.2%
Filtruj tylko opinie z 1 gwiazdkami dla produktu Sandały turystyczne damskie Quechua NH900
1
Procent wypełnienia: 1%

Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.

Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.

Dowiedz się więcej w naszych warunkach użytkowania

Świetny produkt. Szczerze pole...

Świetny produkt. Szczerze polecam
  • 5/5 Amortyzacja
  • 5/5 Przyczepność
  • 5/5 Komfort noszenia
  • 5/5 stosunek jakości do ceny
  • 5/5 Wygląd / Design
Katarzyna, PolskaZweryfikowany kupujący2 t temu

super wygodne, przewiewne buty...

super wygodne, przewiewne buty sportowe na piesze wycieczki latem
    Barbara , PolskaZweryfikowany kupujący3 t temu

    Na moją szczupłą stopę idealne...

    Na moją szczupłą stopę idealne. Rozmiar 36 pasuje, choc czasem kupuje 37. Kolor bardzo ładny.
      Guzenda, PolskaZweryfikowany kupujący3 t temu

      Sandały na każdą nogę

      Kupione w czwartek rano. Na drugi dzień wyjazd na 2 tygodniowe wakacje. Bezproblemowe uzytkowanie bez testowania 2 tygodnie , robiąc dziennie ok. 20 tys kroków
      • 5/5 Amortyzacja
      • 5/5 Przyczepność
      • 5/5 Komfort noszenia
      • 5/5 stosunek jakości do ceny
      • 5/5 Wygląd / Design
      Zofia, PolskaZweryfikowany kupujący4 t temu

      Godne z opisem

      Godne z opisem
        Sokołowska , PolskaZweryfikowany kupujący1 m temu

        Bardzo wygodne i ładne sandały.

        Sandały mega wygodne. Do tego super wyglądają.Mam szersze stopy i są idealne.
        • 5/5 Amortyzacja
        • 5/5 Przyczepność
        • 5/5 Komfort noszenia
        • 5/5 stosunek jakości do ceny
        • 5/5 Wygląd / Design
        Anna, PolskaZweryfikowany kupujący1 m temu

        Miałam problem z wybraniem roz...

        Miałam problem z wybraniem rozmiaru. Zwykle sandały kupuję w rozmiarze 39 i z podpowiedzi otrzymanej na stronie sklepu mieściłam się jeszcze w rozmiar 39, ale gdy przymierzałam w sklepie, to wydawało mi się, że buty w rozmiarze 39 są na mnie troszeczkę za małe, dlatego zamówiłam rozmiar 40, który z kolei okazał się trochę za szeroki. Może dlatego
        • 5/5 Amortyzacja
        • 4/5 Komfort noszenia
        • 5/5 Przyczepność
        • 3/5 stosunek jakości do ceny
        • 4/5 Wygląd / Design
        BARBARA, PolskaZweryfikowany kupujący2 m temu

        polecam

        polecam
        • 5/5 Amortyzacja
        • 5/5 Przyczepność
        • 5/5 Komfort noszenia
        trufla , PolskaZweryfikowany kupujący6 m temu

        Mega, mama bardzo zadowolona :...

        Mega, mama bardzo zadowolona :-) bardzo wygodne!
        • 5/5 Amortyzacja
        • 5/5 Przyczepność
        • 5/5 Komfort noszenia
        • 5/5 stosunek jakości do ceny
        Piotr, PolskaZweryfikowany kupujący8 m temu

        Sandały bardzo wygodne

        Sandały bardzo wygodne
        • 5/5 Amortyzacja
        • 5/5 Przyczepność
        • 5/5 Komfort noszenia
        • 5/5 stosunek jakości do ceny
        • 4/5 Wygląd / Design
        Dorota, PolskaZweryfikowany kupujący11 m temu