bardzo wygodne , idealne na la...
bardzo wygodne , idealne na lato
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
bardzo wygodne , idealne na lato
Jest to już chyba moja czwarta para. Komfort użytkowania na 6, mam wysokie podbicie i przy pierwszym założeniu wydają się troszkę ciasne w podbiciu, ale po kilku założeniach tkanina lekko się naciąga i dyskomfort mija. Szkoda, że w tym roku dostępny jest tylko jeden kolor, poprzednia kolorystyka w odcieniach granatu/niebieskiego bardziej mi
Divra amortyzacja, miękko w środku. Wygodne. Niestety mnie obcierały i odesłałem. Bardzo żałuję
Godne polecenia
Miękkie, przewiewne
Wygodne przewiewne cóż wiecej potrzeba ubierasz i juz wiesz ze z wyprawy wrócisz bez odcisków i odparzeń......polecam
Buty jak buty, dały radę na Babia Górę, jednak wkładka została wymieniona na bardziej amortyzujacą.
Wygodne. Stopa się mniej poci.
Butki OK, ale podeszwa fatalna. Po 2 miesiącach użytkowania jest tak starta jak w markowych butach po roku ...
solidne wykonanie ale nie są wygodne, dość wąskie na czubku i uciskają w palce