Smak to kwestia gustu choć mi ...
Smak to kwestia gustu choć mi bardzo odpowiada. Dobra i szybka dawka energii!
- Wartość energetyczna
- Zmniejszenie uczucia zmęczenia
- Właściwości przeciwutleniające
- stosunek jakości do ceny
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
Smak to kwestia gustu choć mi bardzo odpowiada. Dobra i szybka dawka energii!
Zabieram je ze sobą na dłuższe wyjazdy rowerowe. Smak jest przyjemny, a opakowanie wygodne w użyciu podczas jazdy. Dobrze sprawdzają się jako szybka przekąska w trakcie wysiłku.
ok
ok
ok
Przepyszne, do długich biegów idealne jak ktoś nie przepada za klasycznymi żelami
ok
Spełnia swoje zadanie, smaczne
Smaczny. Zajmuje mało miejsca w plecaku. Dobry zastrzyk energii podczas wyczerpującej wędrówki.
Smaczne i fajny skład