Super wygodne.
Super wygodne.
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
Super wygodne.
Te spodenki to najwygodniejsze spodenki jakie miałam
Spodnie dobrze wykonane, fajny materiał niestety musiałem zwrócić- za duże o dwa rozmiary.
Kupię po raz kolejny ale mniejsze.
piekne
Super
nie polecam koloru różowego. strasznie prześwitują! kieszenie z tyłu się strasznie odznaczają wygląda to fatalnie
Fajne lekkie spodenki, dobrze leżą, miękkie bardzo dobry skład
świetne są. fajnie że można sobie dostosować długość z podanych podwijając bądź odwijając je bardzo wygodne wnoszenia nie jest w nich gorąco mimo tego że materiał jest taki grubszy
Bardzo wygodne spodenki. Używam na codzień i bardzo dobrze sprawdzają się w ciepłe dni .
bardzo wygodne spodenki, fajne w noszeniu. Dużą zaletą jest możliwość suszenia w suszarce bębnowej