Rozkład ocen dla 1267 opinii
Filtruj tylko opinie z 5 gwiazdkami dla produktu Spodenki do golfa chino damskie Inesis MW500
5
Procent wypełnienia: 79.2%
Filtruj tylko opinie z 4 gwiazdkami dla produktu Spodenki do golfa chino damskie Inesis MW500
4
Procent wypełnienia: 17.2%
Filtruj tylko opinie z 3 gwiazdkami dla produktu Spodenki do golfa chino damskie Inesis MW500
3
Procent wypełnienia: 2.6%
Filtruj tylko opinie z 2 gwiazdkami dla produktu Spodenki do golfa chino damskie Inesis MW500
2
Procent wypełnienia: 0.6%
Filtruj tylko opinie z 1 gwiazdkami dla produktu Spodenki do golfa chino damskie Inesis MW500
1
Procent wypełnienia: 0.5%

Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.

Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.

Dowiedz się więcej w naszych warunkach użytkowania

Super wygodne.

Super wygodne.
    Ania, PolskaZweryfikowany kupujący5 d temu

    Te spodenki to najwygodniejsze...

    Te spodenki to najwygodniejsze spodenki jakie miałam
    • 5/5 Miękkość
    • 5/5 Rozciągliwość
    • 5/5 Kieszenie
    • 5/5 stosunek jakości do ceny
    Zuza, PolskaZweryfikowany kupujący1 t temu

    Zwrot towaru

    Spodnie dobrze wykonane, fajny materiał niestety musiałem zwrócić- za duże o dwa rozmiary.
    Kupię po raz kolejny ale mniejsze.
    • 4/5 Miękkość
    • 4/5 Rozciągliwość
    • 5/5 Kieszenie
    • 4/5 stosunek jakości do ceny
    • 4/5 Wygląd / Design
    Paweł, PolskaZweryfikowany kupujący1 t temu

    piekne

    piekne
      Anna , PolskaZweryfikowany kupujący2 t temu

      Super

      Super
        Anna, PolskaZweryfikowany kupujący2 t temu

        nie polecam koloru różowego. s...

        nie polecam koloru różowego. strasznie prześwitują! kieszenie z tyłu się strasznie odznaczają wygląda to fatalnie
        • 3/5 Miękkość
        • 3/5 Rozciągliwość
        • 1/5 Kieszenie
        • 3/5 stosunek jakości do ceny
        Dora, PolskaZweryfikowany kupujący3 t temu

        Fajne

        Fajne lekkie spodenki, dobrze leżą, miękkie bardzo dobry skład
        • 5/5 Miękkość
        • 5/5 Rozciągliwość
        • 5/5 Kieszenie
        • 5/5 stosunek jakości do ceny
        • 5/5 Wygląd / Design
        Aga, PolskaZweryfikowany kupujący4 t temu

        świetne są. fajnie że można so...

        świetne są. fajnie że można sobie dostosować długość z podanych podwijając bądź odwijając je bardzo wygodne wnoszenia nie jest w nich gorąco mimo tego że materiał jest taki grubszy
        • 5/5 Miękkość
        • 5/5 Rozciągliwość
        • 5/5 Kieszenie
        • 5/5 stosunek jakości do ceny
        Beata , PolskaZweryfikowany kupujący1 m temu

        Świetny produkt w dobrej cenie.

        Bardzo wygodne spodenki. Używam na codzień i bardzo dobrze sprawdzają się w ciepłe dni .
        • 5/5 Miękkość
        • 4/5 Rozciągliwość
        • 5/5 Kieszenie
        • 5/5 stosunek jakości do ceny
        • 5/5 Wygląd / Design
        Małgorzata, PolskaZweryfikowany kupujący2 m temu

        bardzo wygodne spodenki, fajne...

        bardzo wygodne spodenki, fajne w noszeniu. Dużą zaletą jest możliwość suszenia w suszarce bębnowej
          Benko, PolskaZweryfikowany kupujący3 m temu