Mega wygodne, fajne stylowe, w...
Mega wygodne, fajne stylowe, warto brać rozmiar większy bo lepiej się układają ale to już jak kto woli
- Miękkość
- Swoboda ruchów
- stosunek jakości do ceny
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
Mega wygodne, fajne stylowe, warto brać rozmiar większy bo lepiej się układają ale to już jak kto woli
Spodenki są bardzo wygodne i komfortowe w noszeniu
bardzo dobra jakość materiału , dobrze wykonane , idealny rozmiar , super się noszą , polecam !!
wygodne
Super jakość
Nickel, ne bouge pas au lavage ni au sèche linge
Buen uso
Short femme adidas, très bien
São top
Son cómodos pero la tela es gorda y a veces molesta