Polecam
Bardzo fajne i wygodne
- Rozciągliwość
- Regulacja wilgoci
- Nieprzezroczystość
- stosunek jakości do ceny
- Wygląd / Design
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
Bardzo fajne i wygodne
Idealna długość, miękkie w dotyku, nie zsuwają się
Moj rozmiar to XL z tej marki ale jestem w ciąży więc wzięłam 3XL ale wydaje mi się że to bardziej 2XL jak dla mnie bomba są milutkie i rozciągliwe pas jest bardzo wysoki przez co nie uciska mojego brzucha mam dwie pary.
Spodnie posłużyły mi do kąpieli w jeziorze, miały inne przeznaczenie ale świetnie sie sprawdziły jako kąpielówki. Rozmiar idealny pięknie sie dopasowały do ciała
Wygodne, sprawdzają się na spacerach i na siłowni, nic się nie podwija i nie prześwituje.
Polecam, fajnie przylegają, sprawdza się do chodzenia ćwiczenia a nawet jako kolarki pod sukienkę
Świetny produkt w b.niskiej cenie. Wysoki stan obejmuje absolutnie wszystko. Kolarki mają idealną długość przy wzroście 170 cm. Nie prześwitują. Jestem bardzo zadowolona
Pour mettre sous robe, faire du vélo et marché. Impeccable.
Tanto el tacto como la comodidad, una vez te lo pones, llevo tiempo utilizando los mismos y me los compro más que nada para tener de recambio
Confortable