Spodenki są świetne zarówno do...
Spodenki są świetne zarówno do codziennego noszenia jak i do uprawiania sportu. Są bardzo wygodne !
- Lekkość
- Miękkość
- Regulacja wilgoci
- stosunek jakości do ceny
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
Spodenki są świetne zarówno do codziennego noszenia jak i do uprawiania sportu. Są bardzo wygodne !
Super, polecam do sportu i na codzień.
Super wygodne spodenki na lat
Wygodne
Rewelacyjne spodenki W góry, na spacer czy do biegania ! szeroka, wygodna gumka w pasie
Świetne spodenki Jeszcze ten kolor !
Zwrotem spodenki Super się noszą
Są ok
Bardzo fajne i wygodne spodenki na lato.
Szybko schną, wygodne