Polecam , wygodne
Polecam , wygodne
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
Polecam , wygodne
spodenki fajne, nic się nie podwija, nie prześwituje, nie przeszkadza, wygodne i fajnie dopasowane, dobra długość i fajny styl, polecam
polecam
syn póki co miał je raz na sobie, ale są wygodne, szybką schnął
Super produkt. Młody syn zadowolony 💪
Wygodne, nie tracą kształtu i koloru, zawsze tak samo wyglądają, używamy od wielu lat, wytrzymałe - na kilka sezonów wakacyjnych.
ok
wygodne
Dziecko zadowolone. Spodenki dobrej jakości. Polecam
zobaczymy jak sie sprawdza, dla mnie jedyny minus to szerokość w pasie, raczej nie na szczupłe dzieci, bo nawet przy mniejszym rozmiarze trzeba zwiazać sznurek (plus za to, że jest)