Fajne spodenki, wygodne nie ci...
Fajne spodenki, wygodne nie cisna przy kucaniu
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
Fajne spodenki, wygodne nie cisna przy kucaniu
Wygoda używania
ok
Bardzo wygodne
Komfortowe męskie spodenki, polecam.
Elastyczne i nie krepujace ruchów. Super do warunków które nie narażają ich na kontakt z szorstkimi powierzchniami, do wspinania raczej nie, za delikatne. Z minusów wzmocnienia-klejenia są nieco dziwnie umiejscowione, są one mniej elastyczne, plus to że kieszenie z otwartymi zamkami układają się dosyć nietypowo.
Spodenki są wygodne, elastyczne i dobrze leżą. Rozmiar jest odpowiedni, nie uciskają i nie ograniczają ruchów. Materiał sprawia dobre wrażenie i nadaje się do turystyki oraz codziennego używania. Pasek jest raczej przeciętny, ale spełnia swoją funkcję. Ogólnie jestem zadowolony z zakupu.
Tanie, wygodne, wytrzymałe. Używam na wycieczkach w góry.
Wygodne, elastyczne, kieszenie na zamek zabezpieczają zawartość przed orzyoadkowym wysunięciem.
Elastyczne i lekkie, świetnie się nadają na upalne lato