spodnie
Ogólnie ładne, ale trochę przyciasne.
- Szybkie schnięcie
- Rozciągliwość
- Kieszenie
- stosunek jakości do ceny
- Wygląd / Design
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
Ogólnie ładne, ale trochę przyciasne.
Moje ulubione spodnie do noszenia na codzień, moglyby być troche dłuższe
Świetne spodnie, miłe w dotyku i rozciągliwe.
Kolor na żywo odpowiada zdjęciom, polecam
Swietne spodnie do sportu jak rowniez eleganckich wypadow
Super lekkie spodnie. Polecam do codziennego uzytku.
Polecam
Ładnie leżą, wygodne.
eleganckie i wygodne i miłe w dotyku
Polecam