Ok
C
- Oddychalność
- Wiatroszczelność
- Hydrofobowość
- stosunek jakości do ceny
- Wygląd / Design
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
C
Bardzo wygodne
Jestem zadowolony ze spodni. Używam jako wierzchniej warstwy na rower. Sprawdzają się, są elastyczne i nie krępują ruchów.
co prawda tylko raz w nich biegałem na nartach , ale nie mam żadnych zastrzeżeń
Jak dla mnie super. Ja używam do zimowe rajdy trekkingowe po górach i zachowują świetny komfort termiczny.
Super, idealne do nart biegowych
W porzadku
Trzeba mieć na uwadze, że spodnie są bardzo cienkie, a z uwagi na ich krój może być trudno założyć coś pod spód. Dobre do biegania w cieplejsze dni.
Bardzo dobre spodnie na narty biegowe i inne aktywności zimowe.
Kupiliśmy te spodnie zgodnie z przeznaczeniem w opisie produktu i sprawdziły się na 100%. Świetnie leżą, są bardzo elastyczne, do tego chronią przed wiatrem i mokrym śniegiem. Jednym słowem nie czuć ich na sobie tak doskonale leżą.