Jest ok
Jest ok
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
Jest ok
Idealna na WF, bardzo dobrej jakości,
podstawowe spodnie dresowe. wygodne
świetne nawet dla doroslego
Wygodne, ładne, polecam
Dobrze leży, wygodny i przewiewny
Spodnie wygodne, dzieci zadowolone z zakupu
fajne spodnie
ok
na jesień kupimy ponownie bo syn już wyrósł. Bardzo dobry zkup: miękkie i wygodne...I nie widać śladów zużycia pomimo , że syn co rusz "sprawdza wytrzymałość" ;)