Jest ok, synowi wygodnie.
Jest ok, synowi wygodnie.
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
Jest ok, synowi wygodnie.
wygodne
Dobrze leżą, nie przemokły na śniegu, oddychające.
Bardzo wygodne spodnie. dziecko chętnie w nich chodziło. Niestety napa sie oderwała, ale i tak na następny sezon zamierzamy kupić ten model. Mimo wszystko dobra jakość w stosunku do ceny. Z powodu uszkodzenia nie było problemu ze zwrotem towaru.
Syn bardzo zadowolony.
Idealne dla córki
polecam
Wygodne spodnie narciarskie dla dziecka
Extra
Bardzo ciepłe