wytrzymałe i lekkie. na jesień...
wytrzymałe i lekkie. na jesień wiosne
- Wiatroszczelność
- Solidność
- Hydrofobowość
- stosunek jakości do ceny
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
wytrzymałe i lekkie. na jesień wiosne
Wygodne i wytrzymałe. Raczej na chłodniejsze dni i niepogodę, bo są z dość grubego materiału, ale dla mnie to zaleta. Wykonane jak model dla dorosłych.
Polecam
Wygodnie i wytrzymałe. Dały rade na sankowych szaleństwach, jak i na śnieżnych wędrówkach
Spodnie sprawdziły się na wycieczkach w góry. Nie przecierają się przy zabawie na skałach. Trzeba pamiętać że nie są wodoodporne tylko hydrofobowe co do pewnego momentu wystarcza.
Dobra jakość
bardzo fajne
Bardzo fajne spodnie, duży plus za możliwość regulacji długości jak również regulacji w pasie
!
Ale dziwnie zapięcie, dziecko musi prosić o pomoc przy zakładaniu
Doskonaly na wyprawy na sanki