Mój facet jest bardzo zadowolo...
Mój facet jest bardzo zadowolony.
- Wytrzymałość na rozdarcie
- Odporność na dziką roślinność
- Kieszenie
- stosunek jakości do ceny
- Wygląd / Design
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
Mój facet jest bardzo zadowolony.
Wygodne, funkcjonalne i praktyczne spodnie. Odpowiednia ilość kieszeni. Dobrze się piorą. Kieszenie cargo mieszczą telefon i portfel, zamknięcia na zatrzaski są pewniejsze od rzepów.
Mega wygodne, super kolor
lekkie wygodne oraz mocne spodnie,super na wyprawy surwiwalolwe
wygodne
ok
Kolejna moja para tych spodni. Sa rewelacyjne. wygodne i trwałe. W kamo nie widac na nich plam czy brudu.
Jakość bardzo dobra, krój prawidłowy. Rozmiar zgodny z metką
Spodnie bardzo wygodne do codziennego użytku jak i na wędrówki piesze
świetne, bardzo wygodne! z chęcią kupiłbym wersję jako szorty jedyny minus to jedna kieszeń z tyłu, mogłyby być dwie