Wygodne, mąż jest zadowolony
Wygodne, mąż jest zadowolony
- Solidność
- Swoboda ruchów
- Szybkie schnięcie
- stosunek jakości do ceny
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
Wygodne, mąż jest zadowolony
Swoboda ruchów, możliwość odpięcia nogawek, przewiewność - wszystko czego potrzebowałem. Poza tym wyglądam w nich jakbym nie bał się wejść na drabinę, więc całkiem epicko
Świetne spodnie. Warto dopłacić , by móc odpiąć nogawki bez ściągania butów.
Polecam
Bardzo dobre spodnie , użytkuje je już od kilku miesięcy i mam zamiar kupić więcej par, za tą cenę ciężko o coś lepszego.
Spodnie są świetne. Polecam
najlepsze spodnie/ spodenki jakie są. Mąż wpadł w nich do wody i nie przemokły kieszenie a byl w nich telefon i dokumenty
Wygodne spodnie w górki
Polecam
Fajne, wygodne.