Spodnie bardzo wygodne ,fajnie...
Spodnie bardzo wygodne ,fajnie że można dopasować w pasie i bardzo szybko wysychają :) Miałam w drodze na Rysy i dały radę.
- Swoboda ruchów
- Oddychalność
- Dostosowanie do budowy anatomicznej
- stosunek jakości do ceny
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
Spodnie bardzo wygodne ,fajnie że można dopasować w pasie i bardzo szybko wysychają :) Miałam w drodze na Rysy i dały radę.
super wygodne spodnie, w tej cenie nie mają lonkurencji
Supet wygodne, dobrze dopasowane. Brakuje mi tylko kieszeni z tylu
Bardzo wygodne spodnie
Sprawdzają się, bardzo wygodne. Trzeba patrzeć na rozmiarówkę.
Bardzo wygodne, dobre na lato, jestem zadowolona. Polecam
Super
Do pierwszych byłem sceptycznie nastawiony ale tak mnie pozytywnie zaskoczyły, że kupiłem też dla żony.
bardzo wygodne spodnie. na górskie wycieczki genialne się sprawdzają
fajne