Super!
Lekkie i wygodne! Mega duży plus za odpinane nogawki i łatwość odpinania
- Swoboda ruchów
- Odprowadzanie wilgoci
- Modułowość
- stosunek jakości do ceny
- Wygląd / Design
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
Lekkie i wygodne! Mega duży plus za odpinane nogawki i łatwość odpinania
fantastyczne spodnie. lekkie, nie czuć na nogach. odpinane nogawki.
Super! Polecam!
świetne spodnie na górskie wyprawy
ekstra spodnie. biorę zaraz 2 parę. lekkie wygodne miękkie fajne. długie i krótkie. super sprawa
Spodnie lekkie i wygodne
ok
Spodnie bardzo dobre na wypad w góry.
Dobry stosunek ceny do jakości, ale słabsze niż droższe modele. Najbardziej przeszkadza brak możliwości odpięcia nogawek bez zdejmowania butów. zwróciłem
Idealne spodnie 2w1 do podróży z plecakiem, uniwersalne - jedne z niewielu w jednolitym kolorze