udany zakup
Bardzo fajne spodnie, do wykorzystania również na co dzień
- Swoboda ruchów
- Kieszenie
- Dostosowanie do budowy anatomicznej
- stosunek jakości do ceny
- Wygląd / Design
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
Bardzo fajne spodnie, do wykorzystania również na co dzień
Wygodne jeansy na co dzień. Nie brałem ich jako spodnie turystyczne a jako zwykle spodnie do biura, na miasto i generalnie edc.
Jedyny mankament to fakt, że po mniej więcej roku przetarły się w kroku. Chętnie kupię ponownie jak tylko się pojawią.
Wygodne dobrze wyglądające, mam zawsze problem z dobraniem rozmiaru z uwagi na duże uda, ale tutaj całkiem fajnie się to dopasowało. Dość elastyczny materiał jak na jeans wiec przyjemnie się nosi.
Używane podczas dłuższych wypadów trekkingowych. Fajny krój.
Powyżej 20 stopni C. przy dłużej wyprawie w środku zaczynasz się "gotować" .
Spodnie bardzo mi się podobają. Są lekkie, wygodne i dobrze oddychają. Mają przyjemną, komfortową посадку, тому добре підходять для codziennego używania: do sklepu, na spacer, do załatwiania spraw albo na wyjazd do innego miasta. Boczna kieszeń nie jest zbyt wygodna na większy, współczesny telefon, ale na drobne rzeczy sprawdza się dobrze. Jestem
Bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu. W tej cenie ciężko znaleźć coś lepszego.
świetne spodnie, bardzo wszechstronne
Świetnie leżą i są super wygodne.
Najlepsze jeansy. Używam w górach i daily
Świetne spodnie na wycieczki. Dodatkowa kieszeń podczas wyjazdu wykorzystywana na zapasowy telefon, na wypadek awarii pierwszego. Dobrze dopasowane. Piszę jako osoba "długa a wąska", w innych sytuacjach pewnie warto rozważyć numer większe niż standardowo