Rozkład ocen dla 1403 opinii
Filtruj tylko opinie z 5 gwiazdkami dla produktu Spodnie turystyczne męskie Quechua NH500 jeans
5
Procent wypełnienia: 79.2%
Filtruj tylko opinie z 4 gwiazdkami dla produktu Spodnie turystyczne męskie Quechua NH500 jeans
4
Procent wypełnienia: 15.4%
Filtruj tylko opinie z 3 gwiazdkami dla produktu Spodnie turystyczne męskie Quechua NH500 jeans
3
Procent wypełnienia: 2.9%
Filtruj tylko opinie z 2 gwiazdkami dla produktu Spodnie turystyczne męskie Quechua NH500 jeans
2
Procent wypełnienia: 1.1%
Filtruj tylko opinie z 1 gwiazdkami dla produktu Spodnie turystyczne męskie Quechua NH500 jeans
1
Procent wypełnienia: 1.4%

Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.

Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.

Dowiedz się więcej w naszych warunkach użytkowania

udany zakup

Bardzo fajne spodnie, do wykorzystania również na co dzień
  • 5/5 Swoboda ruchów
  • 5/5 Kieszenie
  • 5/5 Dostosowanie do budowy anatomicznej
  • 5/5 stosunek jakości do ceny
  • 5/5 Wygląd / Design
Basia, PolskaZweryfikowany kupujący3 d temu

Bardzo dobre spodnie na co dzień

Wygodne jeansy na co dzień. Nie brałem ich jako spodnie turystyczne a jako zwykle spodnie do biura, na miasto i generalnie edc.
Jedyny mankament to fakt, że po mniej więcej roku przetarły się w kroku. Chętnie kupię ponownie jak tylko się pojawią.
  • 5/5 Swoboda ruchów
  • 5/5 Kieszenie
  • 5/5 Dostosowanie do budowy anatomicznej
  • 5/5 stosunek jakości do ceny
  • 5/5 Wygląd / Design

Wygodne dobrze wyglądające, ma...

Wygodne dobrze wyglądające, mam zawsze problem z dobraniem rozmiaru z uwagi na duże uda, ale tutaj całkiem fajnie się to dopasowało. Dość elastyczny materiał jak na jeans wiec przyjemnie się nosi.
  • 5/5 Swoboda ruchów
  • 5/5 Kieszenie
  • 5/5 Dostosowanie do budowy anatomicznej
  • 5/5 stosunek jakości do ceny
  • 5/5 Wygląd / Design

Super spodnie ! z jednym ale..

Używane podczas dłuższych wypadów trekkingowych. Fajny krój.
Powyżej 20 stopni C. przy dłużej wyprawie w środku zaczynasz się "gotować" .
  • 5/5 Kieszenie
  • 5/5 Swoboda ruchów
  • 5/5 Dostosowanie do budowy anatomicznej
  • 5/5 stosunek jakości do ceny
  • 5/5 Wygląd / Design
Paweł, PolskaZweryfikowany kupujący2 t temu

Bardzo wygodne spodnie na co dzień

Spodnie bardzo mi się podobają. Są lekkie, wygodne i dobrze oddychają. Mają przyjemną, komfortową посадку, тому добре підходять для codziennego używania: do sklepu, na spacer, do załatwiania spraw albo na wyjazd do innego miasta. Boczna kieszeń nie jest zbyt wygodna na większy, współczesny telefon, ale na drobne rzeczy sprawdza się dobrze. Jestem
  • 5/5 Swoboda ruchów
  • 4/5 Kieszenie
  • 5/5 Dostosowanie do budowy anatomicznej
  • 5/5 stosunek jakości do ceny
  • 5/5 Wygląd / Design
Viacheslav, PolskaZweryfikowany kupujący2 t temu

Bardzo wygodne w codziennym uż...

Bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu. W tej cenie ciężko znaleźć coś lepszego.
  • 5/5 Swoboda ruchów
  • 5/5 Kieszenie
  • 5/5 Dostosowanie do budowy anatomicznej
  • 5/5 stosunek jakości do ceny
Marcin, PolskaZweryfikowany kupujący3 t temu

świetne spodnie, bardzo wszech...

świetne spodnie, bardzo wszechstronne
  • 5/5 Swoboda ruchów
  • 5/5 Kieszenie
  • 5/5 Dostosowanie do budowy anatomicznej
  • 5/5 stosunek jakości do ceny
Paweł P, PolskaZweryfikowany kupujący3 t temu

Świetnie leżą i są super wygod...

Świetnie leżą i są super wygodne.
  • 5/5 Swoboda ruchów
  • 5/5 Kieszenie
  • 5/5 Dostosowanie do budowy anatomicznej
  • 5/5 stosunek jakości do ceny
  • 5/5 Wygląd / Design
Michał, PolskaZweryfikowany kupujący3 t temu

Najlepsze jeansy. Używam w gór...

Najlepsze jeansy. Używam w górach i daily
  • 5/5 Swoboda ruchów
  • 5/5 Kieszenie
  • 5/5 Dostosowanie do budowy anatomicznej
  • 5/5 stosunek jakości do ceny
  • 5/5 Wygląd / Design
Dominik, PolskaZweryfikowany kupujący1 m temu

Świetne spodnie na wycieczki. ...

Świetne spodnie na wycieczki. Dodatkowa kieszeń podczas wyjazdu wykorzystywana na zapasowy telefon, na wypadek awarii pierwszego. Dobrze dopasowane. Piszę jako osoba "długa a wąska", w innych sytuacjach pewnie warto rozważyć numer większe niż standardowo
  • 4/5 Swoboda ruchów
  • 4/5 Kieszenie
  • 5/5 Dostosowanie do budowy anatomicznej
  • 5/5 stosunek jakości do ceny
Maciej, PolskaZweryfikowany kupujący1 m temu