Doskonały produkt. Jestem bard...
Doskonały produkt. Jestem bardzo zadowolony. Idealnie pasuje. Obsługa perfekcyjna.
- Wodoodporność
- Wiatroszczelność
- Kieszenie
- stosunek jakości do ceny
- Wygląd / Design
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
Doskonały produkt. Jestem bardzo zadowolony. Idealnie pasuje. Obsługa perfekcyjna.
Na jesiennym Bałtyku się sprawdziły. Chronią przed wiatrem i lekkim deszczem. W cięższych warunkach na razie nie testowane. Wygodne w zakładaniu i zdejmowaniu, nie krępują ruchów.
Miałam możliwość sprawdzenia spodni podczas rejsu po Bałtyku we wrześniu. Nie było szczególnie zimno, aczkolwiek w nocy trochę wiało i sprawdziły się świetnie. Wygodne, rozmiar S przy wzroście 163cm i wadze 57 kg jest właściwy. Trochę mi jakiejś kieszeni brakowało jeszcze, ale do przejścia.
Spodnie sprawdziły się bardzo dobrze. Przy dużym wietrze dało się delikatnie odczuć chłód - nic bardzo przeszkadzającego.
Testowane na stosunkowo małym-średnim deszczu.
bardzo wygodne, spełniają wymagania
wodoodporne, mają wzmocnienia na kolanach
Confortable
Prodotto ottimo, al momento utilizzato solo per una traversata Italia/Croazia ma se il buongiorno si vede dal mattino posso dire ottimo acquisto. Unica pecca, una tasca un po' più grande e una in più non era male.
Achetée pour une pratique de la voile occasionnelle. Bon rapport qualité prix. Je mets du M en générale, j'ai pris une taille M, c'était ok mais un peu à l'étroit, j'aurais pu prendre une taille supérieure.
Bought a pair of XXXL last year. Bought another set this year but the fit is tighter, not consistent therefore returned them