Wygodny stanik dla większych b...
Wygodny stanik dla większych biustów. Podczas treningu biust się nie rusza, dobrze go utrzymuje w ryzach. Jestem zadowolona.
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
Wygodny stanik dla większych biustów. Podczas treningu biust się nie rusza, dobrze go utrzymuje w ryzach. Jestem zadowolona.
Mega wygodny
Wygodny, sprawdza się nawet przy mniejszym biuście :)
fajnie leży i dobrze trzyma biust. noszę miseczkę F i jest na styk.
Stanik w rozmiarze XL który kupiłam świetnie trzyma duży biust (mam H) , można spokojnie w nim uprawiać intensywny sport
Super
Rozpinany z przodu, nie ciśnie
Wygodny i komfortowy stanik.
Mojej żonie się podoba.
Do użytku sportowego zewnętrznego, bez dodatkowej odzieży