Zadowolona
Cudowny strój kąpielowy. Bardzo ładny krój oraz kolor
- Odporność na działanie chloru
- Podtrzymywanie biustu
- Regulowany
- stosunek jakości do ceny
- Wygląd / Design
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
Cudowny strój kąpielowy. Bardzo ładny krój oraz kolor
Polecam, Strój kąpielowy bardzo dobrze maskuje brzuch
wygodnie i ładnie modeluje cialo
krój ,fason ,rozmiar ok
Posiadam, rozmiar XL. Na basenie sprawdził się, początkowo każda drobna kropelka jest bardzo widoczna, żeby strój był w jednym kolorze warto się zamoczyć w całości, nic sie nie odbarwia. Wszyty stanik dobrze trzyma biust, duża regulacja ramiączek, nic sie nie przesuwa ani nie zjeżdża. Był dostępny stacjonarnie, lepiej przymierzyć, z opisu wzięłaby
piękny kolor, wygodny
Super strój, w sam raz do zamaskowania brzuszka i bardzo wygodny.
Strój leży bardzo dobrze i świetnie nadaje sie przy dużym biuście. Kolor piękny:)
Wygodny tuszujacy krągłosci strój kąpielowy.
Strój ładnie się układa i jest wygodny. Dobrze trzyma biust, ale wizualnie go spłaszcza.