Wygodne
Wygodne w noszeniu, głębokie kieszenie plus jedna zapinana na zamek.
- Solidność
- Rozciągliwość
- Kieszenie
- stosunek jakości do ceny
- Wygląd / Design
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
Wygodne w noszeniu, głębokie kieszenie plus jedna zapinana na zamek.
cudowne i bardzo spodenki. Bardzo fajne sprawdza się kieszonka zasuwana na zamek.
Spodenki są solidne, uszyte z mocnego materiału. Rozmiar pasuje, mogły by być p cm dłuższe, ale w tej cenie to 6/6 :)
polecam ,wygodne
bardzo lubię ten model, dlatego jest to już mój kolejny zakup, tylko w innym kolorze!
Super Polecam Wygodne
Super, bardzo wygodne i wytrzymałe, kupiłam już takie drugie, bo jedyny minus to taki że przy częsty używaniu i praniu, traci intensywność koloru
Zgodnie z opisem. Ok.
to moja 4 para szortów, są świetne
To moj ulubiony model, sprawdzony od kilku lat. Bardzo wygodne. Doskonała relacja ceny do jakości.