Świetna torba. Poręczna, wygod...
Świetna torba. Poręczna, wygodna. Polecam.
- Pojemność
- Wodooporność
- Wiele przegródek
- stosunek jakości do ceny
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
Świetna torba. Poręczna, wygodna. Polecam.
na łyżwy rozmiar 46 idealna
Wygodna i wytrzymała.
Torba pomysłowo uszyta, praktyczna i wygodna
Super
Fajne dużo kieszeni trochę za drogie
kupiłam dla syna bo u córki się sprawdza jest wytzymala wygodna
Polecam
Polecam serdecznie plus za ściereczkę gratis
Foarte utilă și încăpătoare.