Polecam
Bardzo dobry uchwyt rowerowy. Solidny, wygląda stylowo i służy przez lata. Polecam 💪
- Stabilność
- Kompatybilność
- stosunek jakości do ceny
- Wygląd / Design
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
Bardzo dobry uchwyt rowerowy. Solidny, wygląda stylowo i służy przez lata. Polecam 💪
Sprawdza się
Dobrze sie trzyma, stabilniejszy niz inne uchwyty
Lekki, fajny design. Mieści bidon 800ml
Stabilnie trzyma bidon
Dobra jakość produktu
ok
Prosty bidon, pasujący do uchwytów. Jak dla mnie OK.
Rewelacja
Bardzo łatwy montaż Super jakość