Niezły podkoszulek termiczny
Używany w górach zimą spełnił swoje zadanie
- Regulacja wilgoci
- Ciepło
- Dostosowanie do budowy anatomicznej
- stosunek jakości do ceny
- Wygląd / Design
Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.
Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.
Używany w górach zimą spełnił swoje zadanie
Super oddychająca lekka polecam
Idealny za taką cenę
Spełnia swoje zadanie.
Bardzo dobra koszulka. Używam jej do biegania zimą i zakładam kamizelkę i to wszystko. Bardzie wygodna. Polecam!
Polecam
Świetnie się sprawdza
Idealny wybór na zajęcia sportowe , lekcje WF na świeżym powietrzu.
sprawdza się
dość ciepłe i dobrze odprowadza pot