Rozkład ocen dla 62 opinii
Filtruj tylko opinie z 5 gwiazdkami dla produktu Żel izotoniczny pomarańcza SIS 60ml
5
Procent wypełnienia: 93.5%
Filtruj tylko opinie z 4 gwiazdkami dla produktu Żel izotoniczny pomarańcza SIS 60ml
4
Procent wypełnienia: 4.8%
Filtruj tylko opinie z 3 gwiazdkami dla produktu Żel izotoniczny pomarańcza SIS 60ml
3
Procent wypełnienia: 1.6%
Filtruj tylko opinie z 2 gwiazdkami dla produktu Żel izotoniczny pomarańcza SIS 60ml
2
Procent wypełnienia: 0%
Filtruj tylko opinie z 1 gwiazdkami dla produktu Żel izotoniczny pomarańcza SIS 60ml
1
Procent wypełnienia: 0%

Opinie i oceny pomagają klientom dowiedzieć się więcej o naszych produktach, usługach i doświadczeniach.

Wszystkie opinie są moderowane przed publikacją. Domyślnie, najnowsze opinie są wyświetlane jako pierwsze.

Dowiedz się więcej w naszych warunkach użytkowania

smaczne

smaczne
  • 5/5 Łatwe do połknięcia
  • 3/5 stosunek jakości do ceny
Kacperon, PolskaZweryfikowany kupujący2 d temu

Dobry żel

Dobry żel
  • 5/5 Łatwe do połknięcia
  • 5/5 Wartość energetyczna
  • 5/5 stosunek jakości do ceny
Lucyna , PolskaZweryfikowany kupujący2 t temu

Żel Izotoniczny SIS

ok
  • 5/5 Łatwe do połknięcia
  • 5/5 Wartość energetyczna
  • 5/5 stosunek jakości do ceny
  • 5/5 Wygląd / Design

Super

Żel o bardzo dobrym smaku, super cena
  • 5/5 Łatwe do połknięcia
  • 5/5 Wartość energetyczna
  • 5/5 stosunek jakości do ceny
  • 5/5 Wygląd / Design
Agata, PolskaZweryfikowany kupujący3 t temu

Idealny źel półmaratoński

Żel spożyty podczas biegu otworzył horyzont nowej życiówki na dystansie półmaratońskim.
  • 5/5 Łatwe do połknięcia
  • 4/5 Wartość energetyczna
  • 5/5 stosunek jakości do ceny
  • 4/5 Wygląd / Design
Krzysiek , PolskaZweryfikowany kupujący3 t temu

Bardzo dobry żel

Polecam
  • 5/5 Łatwe do połknięcia
  • 5/5 Wartość energetyczna
  • 5/5 stosunek jakości do ceny
  • 5/5 Wygląd / Design
Mateusz, PolskaZweryfikowany kupujący1 m temu

👍

👍
    Yuliia , PolskaZweryfikowany kupujący1 m temu

    Dobry produkt. Polecam. Sis to...

    Dobry produkt. Polecam. Sis to jakość.
      Piotr, PolskaZweryfikowany kupujący1 m temu

      Świetny żel

      Duża dawka energii w przystępnej cenie
      • 5/5 Łatwe do połknięcia
      • 5/5 Wartość energetyczna
      • 5/5 stosunek jakości do ceny
      • 5/5 Wygląd / Design
      Dawid, PolskaZweryfikowany kupujący1 m temu

      nie mdli, przyjemny smak, nie ...

      nie mdli, przyjemny smak, nie trzeba popijać
        M., PolskaZweryfikowany kupujący1 m temu