Odwiedź Decathlon - najlepszy stacjonarny i internetowy sklep rowerowy w Katowicach


Szukasz najlepszego stacjonarnego i internetowego sklepu rowerowego w Katowicach? Zapraszamy do Decathlon! Tylko u nas znajdziesz tak szeroki wybór rowerów, części i akcesoriów a także odzieży sportowej renomowanych firm polskich i światowych. Nasz rowerowy sklep internetowy i stacjonarny w Katowicach cechuje się długimi godzinami otwarcia, abyś mógł/mogła korzystać z naszych usług w dogodnym dla Ciebie terminie. Zapraszamy od poniedziałku do soboty od godziny 9 rano do godziny 21 do oddziału znajdującego się pod adresem: tr. Nikodema i Józefa Reńców 30 oraz przy ul. Alpejskiej 5. Na naszej stronie internetowej znajduje się mapa dojazdu, która pomoże Ci do nas dotrzeć.


Renomowane marki, profesjonalna obsługa, przystępne ceny - zajrzyj do sieci sklepów Decathlon


Decathlon to nie tylko wspaniały sklep z rowerami znanych i renomowanych producentów. To także wysokiej jakości serwis rowerowy, który przyjmuje zarówno rowery będące w okresie gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym. Posiadamy profesjonalny sprzęt do naprawy oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy pomogą Ci przywrócić rower do stanu świetności. Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy w wyborze odpowiedniego roweru, również możesz na nas liczyć. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dobierzemy więc sprzęt odpowiedni do Twoich potrzeb.


Rowery, części zamienne, odzież i pozostałe akcesoria znajdziesz w sklepie rowerowym Decathlon w Katowicach i na Decathlon.pl


Stacjonarny i internetowy sklep rowerowy Decathlon oferuje tylko nowe produkty najwyższej jakości. W sprzedaży posiadamy rowery wszelkiego rodzaju, od rowerów elektrycznych, przez MTB, jednoślady miejskie, po rowery górskie i szosowe. W ofercie znajdują się także liczne akcesoria rowerowe,kaski rowerowe, części zamienne, buty oraz odzież, która służy jeździe na rowerze. Możemy pochwalić się niezwykle szerokim wyborem rowerów i akcesoriów dziecięcych, męskich i damskich. W Decathlon - sieci sklepów i serwisów rowerowych kupisz wszystko, czego potrzebujesz, aby móc cieszyć się jazdą!