Najlepszy stacjonarny i internetowy sklep rowerowy w Koszalinie - zapraszamy do Decathlon i na Decathlon.pl


W Koszalinie jest wiele miejsc, w których można nabyć rower. Żadne z tych miejsc nie ma jednak tego, co oferuje Decathlon - najbardziej profesjonalny sklep rowerowy i autoryzowany serwis w mieście. Tylko my możemy pochwalić się tak szerokim asortymentem przeznaczonym dla fanów dwóch kółek. W stacjonarnym sklepie rowerowym Decathlon Koszalin znajdziesz naprawdę duży wybór rowerów w atrakcyjnych cenach, części zamiennych oraz wszelkich akcesoriów rowerowych wraz z odzieżą i obuwiem stworzonym do jazdy na rowerze. Jeśli nie możesz znaleźć wymarzonego sprzętu, zajrzyj do naszego rowerowego sklepu internetowego Decathlon.pl Składając zamówienie o wartości wyższej niż 149,99 zł przysługuje Ci darmowa dostawa do domu. A zamawiając cokolwiek z odbiorem osobistym w naszym oddziale w Koszalinie, dostawa do punktu jest darmowa bez względu na wartość zamówienia.


Profesjonalny sklep rowerowy w Koszalinie - najwyższa jakość usług tylko w Decathlon


Decathlon to nie tylko miejsce, w którym możesz kupić rower i różnego typu akcesoria. To także dobry serwis, w którym możesz oddać do naprawy swój ulubiony, wymagający wymiany elementów rower. Klientki i Klienci są z naszych usług niezwykle zadowoleni, o czym świadczą super opinie znajdujące się na stronie Decathlon.pl Ponad 95% opinii na temat naszego serwisu w Koszalinie stanowią opinie niesamowicie pozytywne. Osoby, korzystające z naszego serwisu chwalą nas za szybką realizację usług, jej wysoką jakość a także za miły personel. Zawsze wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych Klientek i Klientów, dzięki temu udało nam się osiągnąć tak wiele. Jeśli i Ty szukasz usług profesjonalistów, w których ręce nie będziesz bać się oddać swojego ukochanego roweru, zapraszamy na ul. Paderewskiego 2, do Decathlon. Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 21.


Oferta Decathlon - duży wybór rowerów, części i akcesoriów rowerowych


W stacjonarnym i internetowym rowerowym sklepie Decathlon w Koszalinie znajdziesz największy wybór rowerów renomowanych marek. Oferujemy także swoją pomoc w wyborze sprzętu. Nasz personel chętnie odpowie na wszystkie zadane przez Ciebie pytania, które dotyczą zakupu i serwisu rowerów, części do rowerów a także wszelkich sprzętów, służących do podniesienia komfortu w czasie jazdy. Bez względu na to, czy szukasz roweru, kasku, fotelika, licznika czy trenażera znajdziesz to w naszym sklepie rowerowym Decathlon w Koszalinie oraz na Decathlon.pl.