Decathlon Mikołów – sklep rowerowy z kompleksową obsługą Klientów


Sklep sportowy Decathlon w Mikołowie poza szeroką ofertą produktów rowerowych i akcesoriów posiada i prowadzi także dla Klientów profesjonalny serwis rowerowy, dzięki któremu bez problemu dokonasz wszelkich napraw i poprawek w swoim sprzęcie. Wśród usług stoiska można wymienić: ogólny przegląd, wymiany układów, łańcucha, pakiet diagnostyczny dla roweru elektrycznego, wymiany i prostowanie części, wymiany opon, regulacja przerzutek, sterów oraz kompleksowa obsługa systemu hamulcowego.


Centrum rowerowe Decathlon Mikołów oferuje sprzedaż rowerów: rowery górskie, rowery typu cruiser, rowery męskie i damskie, rowery crossowe, rowery trekingowe, rowery szosowe, gravel, rowery dla dzieci, rowery miejskie i składane, rowery elektryczne. Poza ofertą sklepu stacjonarnego możesz korzystać z produktów dostępnych online, na stronie internetowej Decathlon.pl. Jeśli trafisz na coś, co Cię zainteresuje, sprawdź dostępność w sklepie Decathlon Mikołów i skorzystaj z usługi click&collect, dzięki której już po godzinie będziesz mógł odebrać wybrany produkt w naszej placówce. Jeśli ostatecznie nie będziesz czuł się przekonany do tego, co zamówiłeś, bez problemu wszystko zwrócisz na miejscu. Na podjęcie decyzji masz 30 dni, wystarczy wybrać się do jednego z naszych sklepów w Polsce i wyrazić chęć zwrotu lub wymiany nieużywanego produktu.


Oferta sklepu rowerowego Decathlon w Mikołowie – jakie rowery i akcesoria rowerowe wybrać?


Ze względu na bogatą ofertę części i akcesoriów rowerowych nasi Klienci mają możliwość dobrać przedmioty dopasowane do ich potrzeb i preferencji. Firma Decathlon gwarantuje kompleksową pomoc przy dokonywaniu wyboru, dzięki wyspecjalizowanemu zespołowi, który wysłucha Twoich potrzeb i doradzi najlepszą ofertę. Przygotowane w sklepie produkty trafią do różnych grup odbiorców – coś dla siebie znajdą zawodowi kolarze, osoby jeżdżące rekreacyjnie i uprawiające sport wyczynowo. Oferta Decathlon Mikołów zapewnia: kaski, błotniki, odzież rowerową, amortyzatory, koszyki i uchwyty, światła, sakwy rowerowe, foteliki dziecięce i siodełka, a także elementy wymienne, jak pedały, hamulce, części ramy, owijki, kierownicę, łańcuchy i inne produkty renomowanych marek cieszące się pozytywnymi opiniami innych użytkowników. Serdecznie zapraszamy na zakupy!


Zapraszamy do sklepu rowerowego Mikołów. Sprawdź modele rowerów dostepne w oddziale lub przeglądaj asortyment online. Skorzystaj z zakupu rowerów lub innych polecanych przez nas produktów w atrakcyjnych cenach!