Gdzie można kupić rower i akcesoria rowerowe? Sklep rowerowy Decathlon Rybnik


Zastanawiasz się nad zakupem jednośladu, który będzie kompanem do Twoich dalszych i bliższych wycieczek rowerowych? Trafiłeś idealnie! W naszym sklepie przy ulicy Gliwickiej 45 w Rybniku znajdziesz rowery z przeznaczeniem do jazdy po różnych nawierzchniach, a nawet możesz wybrać taki, który jest dostosowany pod trudne warunki pogodowe. Do wybranego roweru masz możliwość dokupienia akcesoriów, które ułatwią Ci Twoją przejażdżkę. Znajdziesz u nas między innymi: pompki do rowerów, oświetlenie, lusterka, koszyki, sakwy, bidony, zabezpieczenia do rowerów i wiele innych. Niektóre z nich są dostępne od ręki w oddziale sklepu, inne możesz kupić online. Oprócz sprzętu najwyższej jakości posiadamy kadrę najlepiej przeszkolonych specjalistów, którzy z uśmiechem na twarzy będą w stanie odpowiedzieć Ci na każdą Twoją wątpliwość czy też zapytanie do nich kierowane. Pamiętaj, że z konsultantem możesz porozmawiać nie tylko w punkcie stacjonarnym, ale również za pośrednictwem czatu czy też telefonicznie.


Rowery damskie i męskie – szeroka oferta w sklepie rowerowym Decathlon Rybnik


Nasz sklep stacjonarny, jak i online oferuje produkty najwyższej jakości, które są dedykowane laikom oraz profesjonalistom. Dlatego nieważne czy jesteś początkującym rowerzystą, czy też zawodowym kolarzem na pewno znajdziesz coś dla siebie. Być może szukasz wielofunkcyjnego roweru, który sprawdzi się przy jeździe po podłożu asfaltowym, ale również wiejskiej drodze? Takie szerokie zastosowanie ma rower crossowy. Jeżeli jednak ograniczysz się do jazdy po przedmieściach, w zupełności wystarczy Ci rower miejski.


Rower do jazdy po mieście nie jest dla Ciebie wystarczający? Spróbuj jazdy na rowerach typu BMX lub MTB. Pierwszy rodzaj jest stworzony do krótkich tras, wyścigów oraz akrobacji, natomiast MTB dedykowany jest piaszczystym i błotnistym podłożom oraz zjazdom z powierzchni górzystych. Jeżeli jednak nie interesuje Cię sprzęt do jazdy ekstremalnej, powinien zadowolić Cię dwukołowiec do długich tras, który zachwyca swoją wytrzymałością, czyli rower trekkingowy. Tego typu jednoślad nadaje się do dróg utwardzonych oraz naturalnych, ale także jest w stanie przewieźć ciężki bagaż. Rowery na każdy rodzaj warunków pogodowych i do wszystkich zastosowań znajdziesz u nas!


Dlaczego warto korzystać z serwisu rowerowego Decathlon?


Gdy kupujesz rower oraz komponenty do kolarstwa chcesz mieć pewność, że sprzęt jest najwyższej jakości i zapewni jazdę na długi czas. Zdajemy sobie sprawę, że nawet najwyższej klasy sprzęt może z czasem ulec zniszczeniu. Dlatego nie chcemy narażać Cię na dodatkowe koszty związane z naprawą roweru. Wyposażenie, jakie oferujemy, zawiera dożywotnią gwarancję na części zakupione w sklepie oraz bezpłatny serwis, tak abyś nie musiał się przejmować ewentualnymi usterkami. Dodatkowo dysponujemy kadrą najlepszych specjalistów, którzy posiadają specjalistyczne narzędzia, jakimi potrafią się posługiwać. Oprócz naprawy jednośladu nasi fachowcy oferują również montaż akcesoriów i dodatków do roweru.