Asortyment sklepu rowerowego Decathlon w Szczecinie - rowery górskie, rowery miejskie, rowery szosowe, elektryczne i inne


Sklepy rowerowe Decathlon w Szczecinie to miejsca, w których rowerzyści mogą znaleźć najpotrzebniejszy sprzęt kolarski renomowanych marek. Nasz punkt w Ustowie umieszczony jest w dogodnej lokalizacji blisko centrum Szczecina, a Decathlon w Prawobrzeżu znajduje się niedaleko innych punktów handlowych.


W sklepach stacjonarnych Decathlon oferujemy szeroką gamę rodzajów jednośladowców. Znajdują się tu cieszące się ostatnio dużą popularnością rowery elektryczne, a dla osób ceniących sobie bardziej tradycyjne podejście do kolarstwa – mamy przygotowaną bogatą ofertą rowerów miejskich i trekkingowych.


Jednoślady typu MTB oraz rowery szosowe, przystosowane do osiągania większych prędkości. Rowery dziecięce – dla rodzin, które swój czas wolny spędzają aktywnie. W sklepach Decathlon dbamy o różnorodność sprzętu, bo wiemy, że potrzeby każdego klienta są inne. Nasze produkty dostępne są stacjonarnie, co pozwala sprawdzić i zobaczyć na żywo, czy oglądany towar spełnia wszystkie, wymagane potrzeby. Polecamy skorzystać również z szerokiej oferty w naszym sklepie internetowym.


Zapraszamy do obejrzenia oraz skorzystania ze sklepu i serwisu rowerowego – nie możemy doczekać się Twojej wizyty!


Akcesoria rowerowe do rowerów dla dorosłych i rowerów dziecięcych w sklepach Decathlon - sprawdź


Oprócz samych jednośladów – nasze sklepy Decathlon w Szczecinie mają w wyposażeniu części rowerowe dużej ilości marek. Profesjonalna obsługa z radością pomoże Ci w doborze odpowiednich komponentów, abyś mógł stworzyć rower idealny – na każdą kieszeń.


Znajdziesz tu również odzież przystosowaną do jazdy w każdych warunkach - bluzy, spodnie, kurtki i koszulki, a nawet rękawiczki oraz bieliznę rowerową. Dla doświadczonych cyklistów mamy też stroje triathlonowe oraz ubrania wykonane z materiałów przeciwdeszczowych. Wszystko dostępne jest w wielu rozmiarach i kolorach. Nasze produkty łączą wysoką jakość z przystępnością cenową.


Decathlon - serwis rowerowy w Szczecinie


Przed wyruszeniem w dłuższą trasę – warto upewnić się, że rower jest w odpowiednim stanie technicznym, zapewniającym wysoki poziom bezpieczeństwa. Nasi doświadczeni specjaliści zagwarantują jakościowo wykonaną pracę. Oferujemy usługi takie jak montaż akcesoriów, konserwacja części, czy różnego rodzaju wymiany komponentów składowych. Dostępna jest również możliwość naprawy roweru.


Zaletą połączenia sklepu i profesjonalnego serwisu rowerowego jest możliwość dopasowania nowego zakupu pod siebie na miejscu – dzięki takiemu rozwiązaniu swój czas prywatny przeznaczysz na planowanie następnej przyjemnej trasy rowerowej, a nie trasy do najbliższego punktu serwisowego.