Decathlon - największe stacjonarne i internetowe centrum wędkarstwa w Poznaniu i okolicach


Oferta stacjonarnego sklepu wędkarskiego Decathlon i sklepu wędkarskiego online, który znajdziesz na Decathlon.pl to gwarancja najwyższej jakości i przystępnych cen. To także największy wybór asortymentu dla miłośników wędkarstwa w Poznaniu i okolicach. Posiadamy wszystko, czego potrzebuje zarówno początkujący jak i najbardziej zaawansowany wędkarz. Oferujemy sprzęt najlepszych firm producenckich polskich i zagranicznych. U nas kupić możesz praktycznie wszystko, co niezbędne do wędkarstwa spinningowego, spławikowego, gruntowego, karpiowego, morskiego, surfcastingowego, podlodowego, muchowego, sumowego i do połowu na tak zwaną martwą rybkę. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasi wykwalifikowani specjaliści chętnie zaproponują Ci profesjonalne doradztwo na najwyższym poziomie. Jeśli więc planujesz zakupy artykułów wędkarskich, zapraszamy do sklepu Decathlon i na Decathlon.pl, gdzie zamówić możesz dowolny sprzęt z darmową dostawą do domu już od 149,99 zł. Zamawiając do punktu odbioru w jednym z naszych oddziałów stacjonarnych, nie ponosisz kosztów wysyłki bez względu na wartość zamówienia.


Decathlon Poznań - stacjonarny i internetowy sklep wędkarski o długich godzinach otwarcia


Jeśli szukasz najlepszego sklepu wędkarskiego w Poznaniu mamy dla Ciebie świetną wiadomość. W mieście i okolicach znajdziesz aż trzy punkty Decathlon. Wszystkie cechują się długimi godzinami otwarcia. Naszych Klientów i Klientki zapraszamy od poniedziałku do soboty od godziny 9 rano do godziny 21. Oddziały mieszczą się w różnych dzielnicach, aby zawsze było do nas blisko. Zapraszamy więc wszystkich do sklepów Decathlon przy ulicy Szwedzkiej 8 w dzielnicy Franowo, przy ulicy Sycowskiej 51 w dzielnicy Komorniki oraz przy ulicy Świętego Antoniego 5 w Tarnowie Podgórnym (Poznań Swadzim). W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt telefoniczny (numer telefonu konkretnej placówki znajdziesz na jej stronie internetowej) lub o rozmowę poprzez chat z jednym ze specjalistów Decathlon. Znajduje się on na ogólnopolskiej stronie internetowej Decathlon.pl. Bez względu na to, czy zdecydujesz się na zakupy stacjonarne czy internetowe, bardzo chętnie służymy pomocą.


Szeroki asortyment profesjonalnego sprzętu wędkarskiego w sklepie wędkarskim Decathlon Poznań


W asortymencie sklepu wędkarskiego online oraz wędkarskiego sklepu stacjonarnego Decathlon, znajdziesz ogromny wybór sprzętu dla miłośników wędkarstwa. Posiadamy wszystko, co niezbędne do łowienia ryb. Oferujemy różnego typu wędki i kołowrotki, żyłki i haczyki, spławiki i ciężarki, echosondy wędkarskie, przynęty i zanęty, łodzie i silniki do łodzi, rod pody i podpórki, pontony i akcesoria do łowienia z łodzi, agrafki i krętliki wędkarskie, schronienia przed słońcem i deszczem oraz parasole wędkarskie, feedery i method feedery, podesty i kosze wędkarskie, wodery i spodniobuty, odzież i akcesoria wędkarskie, torby i plecaki, krzesła i fotele a nawet łóżka wędkarskie, wiadra i skrzynki wędkarskie, siatki wędkarskie i podbieraki, narzędzia i oświetlenie, pokrowce i wózki oraz wszelkie części zamienne do sprzętu wędkarskiego. Nie ma chyba produktu, którego nie mielibyśmy w swoim sklepie. Jeśli więc planujesz zakupy sprzętu do wędkowania, zapraszamy do Decathlon.