SKLEP PIŁKARSKI

Decathlon, posiadający ok. 1000 sklepów na całym świecie, to projekt na światową skalę, a także punkt odniesienia dla wielbicieli piłki nożnej. W internetowym butiku odkryjesz kompletną ofertę naszych artykułów piłkarskich, a także zalety z wizyty w sklepie:

  1. Podczas zakupów online nie masz możliwości przymierzenia ubrania czy butów, zapraszamy Cię więc do jednego z naszych sklepów!
  2. Jeśli nie znajdziesz w nim całego potrzebnego Ci wyposażenia do piłki nożnej, zamówisz je dzięki dotykowym ekranom samoobsługowym. Zamówienie zostanie dostarczone prosto do Twojego domu!
  3. Jżeśli potrzebujesz porady dotyczącej piłki nożnej, np. w kwestii doboru butów piłkarskich, pamiętaj, że nasi eksperci w sklepach są do Twojej dyspozycji.
Piłki do piłki nożnej
W sklepie piłkarskim posiadamy szeroką ofertę piłek do piłki nożnej.

Posiadamy piłki z certyfikatem FIFA, którymi można rozgrywać oficjalne mecze piłki nożnej, piłki treningowe, piłki halowe, a także piłki plażowe do gry w beach soccera. Marka Kipsta przygotowała również piłkę Hardground przeznaczoną do gry w street soccera. Produkt może być użytkowany na asfalcie lub innej twardej nawierzchni. W naszych akcesoriach piłkarskich można znaleźć torby i siatki na piłki, a także pompki do piłek i igły.

BUTY PIŁKARSKIE
Zastanawiasz się nad nową parą butów? W internetowym sklepie piłkarskim Decathlon znajdziesz buty do gry w piłkę nożną na każdej nawierzchni – lanki, wkręty, turfy i halówki.

Odkryj największe marki i ich modele, w tym legendarne Adidas Copa Mundial i Adidas Mundial Team, ale także bardziej nowoczesne Nike Tiempo i Nike Mercurial.

Oferujemy także produkty naszej własnej piłkarskiej marki – Kipsta! Odkryj buty piłkarskie Kipsta, wysoką jakość i atrakcyjne ceny obuwia do piłki nożnej, które rozpoczynają się już od 49,99 zł w przypadku butów piłkarskich dla dzieci i od 69,99 zł dla produktów dla dorosłych. Modele te przeznaczone są dla okazjonalnych piłkarzy. Kipsta oferuje również bardziej zaawansowane technicznie piłkarskie obuwie, które jest dostępne w naszym internetowym sklepie piłkarskim Decathlon!

ODZIEŻ PIŁKARSKA
W Decathlon znajdziesz kompletny odzież dla każdego piłkarza.

Nasz sklep piłkarski posiada obszerną ofertę produktów takich jak: piłkarska bielizna termoaktywna, koszulki piłkarskie, spodenki piłkarskie czy getry piłkarskie. W sklepie kibica dostępne są również koszulki klubowe najlepszych europejskich drużyn piłkarskich oraz koszulki reprezentacji.

Bramki i wyposażenie bramkarza
Poszukujesz bramki do piłki nożnej do gry na podwórku, w ogrodzie lub plaży?

Chcesz mieć możliwość gry w piłkę nożną w dowolnym miejscu? Sprawdź ofertę naszych bramek piłkarskich. Posiadamy zarówno bramki klasyczne jak i bramki The Kage, które można zabrać ze sobą w dowolne miejsce. Każda bramki do piłki nożnej marki Kipsta wyposażona jest w siatkę. Oferujemy również specjalistyczne plandeki na bramki piłkarskie, dzięki którym można ćwiczyć precyzję strzałów!

Trening i akcesoria piłkarskie
Znajdziesz tutaj torby treningowe, ochraniacze piłkarskie i szeroko pojęty piłkarski sprzęt treningowy.

Posiadamy w ofercie m.in. pachołki, płotki, drabinki, znaczniki czy torby do przenoszenia i transportu piłek do piłki nożnej. W Decathlon możesz również znaleźć akcesoria dla sędziów piłki nożnej, takie jak gwizdki i kartki.

Piłkarski Sklep Kibica