Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

włącz się do gry!

im więcej grasz,
tym więcej rozumiesz
poznaj prawdę o futsalu
Myślisz, że futsal to taka gorsza piłka nożna? Sprawdź, co o swojej ukochanej dyscyplinie mówią zawodnicy Futsal Ekstraklasy z drużyny MOKS Słoneczny Stok Białystok.
czy wiesz, że?
FUTSAL ROŚNIE W SIŁĘ Trenowany w ok. 170 krajach futsal z dnia na dzień staje się coraz bardziej popularny! W FIFA zarejestrowanych jest 1 750 000 futsalistów.
14 TYSIĘCY GRACZY W POLSCE Jak podaje GUS, w Polsce w "piłkę nożną halową" gra 14 tysięcy zawodników. W urzędowym raporcie nie ma słowa o futsalu. Dlatego tak ważne jest, żeby popularyzować nazwę dyscypliny i jej zasady.
MAŁE BOISKO, WIELKI WYSIŁEK Średnie tętno futsalisty w trakcie meczu to 184,5 uderzeń/minutę. W ciągu 40 minut gry zawodnik oddaje średnio 5 strzałów na bramkę, 39 razy przyjmuje piłkę i 8 razy drybluje.*
MISTRZOWIE FUTSALU: RONALDO I NEYMAR Wielu czołowych graczy, a wśród nich Ronaldo i Neymar, rozpoczynało swoją karierę od gry w futsal. "Brazylijski sport narodowy" jest obowiązkowym przedmiotem na WFie w szkołach na całym świecie.
ZAWSZE W KONTAKCIE W trakcie meczu futsaliści mają 210% więcej kontaktu z piłką, niż zwykli piłkarze. Oznacza to więcej szans na akcje oraz zwiększoną ilość decyzji do podjęcia. Dlatego futsal to bardzo rozwijająca dyscyplina sportowa.

podeszwa Kalensole

dla optymalnej amortyzacji

imponująca amortyzacja
imviso escudo 900
W tak dynamicznej grze jak futsal, nacisk zawodnika na parkiet musi zostać odpowiednio zamortyzowany. Przedstawiamy model butów stworzony do efektywnej, pełnej akcji gry. przejdź do sklepu >
podbijaj i wygraj Przyjdź do DECATHLON i wyżongluj bon na zakupy
wartości 1000 zł!
KROK 1

Przyjdź do Decathlon

KROK 2

Żongluj piłką

KROK 3

Wygraj bon na zakupy

Żongluj w swoim mieście Sprawdź nadchodzące terminy rywalizacji.

W tabeli poniżej znajdują się wyniki, aktualnie najlepszych uczestników

imię miasto ilość podbić
Regulamin