Zamów z darmową dostawą do sklepu Decathlon i odbierz już za 1H!

Kredyt online
z alior bank

Kredyt z alior bank
Korzyści
 • Średni czas procesowania wniosku kredytowego 24 h
 • Raty 0%
 • Podpisanie umowy w formie elektronicznej
 • Raty już od 300 zł
Szczegółowe informacje
Okres spłaty kredytu
3, 5, 10 rat
Minimalna kwota zakupu na raty
300 zł
Maksymalna kwota zakupu na raty
10 000 zł
Opcje spłat ratalnych
 • 3x0% na 5 rat (3 rat 0%), RRSO wynosi 0%
 • 5x0% na 5 rat (5 rat 0%), RRSO wynosi 0%
 • 10x0% na 10 rat (10 rat 0%), RRSO wynosi 0%
Wymagania
Koszyk o wartości minimum 300 zł objęty jest opcją płatności ratalnej. Przy towarach o wartości minimum 300 zł jest dodatkowo możliwość symulacji wysokości miesięcznej raty dzięki przyciskowi: Oblicz ratę.
Proces
01. Wybierz produkty
Wejdź na www.decathlon.pl
02. Złóż zamówienie
Wybierz opcję płatności SZYBKI PRZELEW ONLINE, a następnie wybierz Raty z Alior Bank
03. Wypełnij wniosek
Wypełnij i złóż wniosek kredytowy
04. Odbierz zamówienie
Infolinia
Problem z kredytem, dodatkowe pytania, wątpliwości? Zadzwoń na infolinię:

Dostępna od 8:00 do 22:00:

+48 0 801 11 55 99

Koszt połączenia zgodnie z taryfą operatora

Firma DOTPAY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością współpracuje z Alior Bankiem jako pośrednik kredytowy i jest umocowana do zawierania w imieniu Alior Banku SA z osobami fizycznymi umów pożyczki ratalnej oaz dokonywania czynności faktycznych związanych z zawieraniem tych umów.

Aktualne promocje i oferty
3 raty 0% RRSO
5 rat 0% RRSO
10 rat 0% RRSO
Noty prawne

1) Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0.0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 999.0zł, całkowita kwota do zapłaty 999.0 zł, oprocentowanie stałe 0.0%, całkowity koszt kredytu 0.0zł (w tym: prowizja 0.0 zł, odsetki 0.0 zł), 5 miesięcznych równych rat w wysokości 333 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 30.05.2019 r.

2) Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0.0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 999.0zł, całkowita kwota do zapłaty 999.0zł, oprocentowanie stałe 0.0%, całkowity koszt kredytu 0.0zł (w tym: prowizja 0.0 zł, odsetki 0.0 zł), 3 miesięcznych równych rat w wysokości 199.8zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 30.05.2019 r.

3) Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 1300 zł, całkowita kwota do zapłaty 1300 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 0 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 0 zł), 10 miesięcznych równych rat w wysokości 130 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 05.11.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Symulacja
Sprawdź symulację Kredytu z Alior BankSymulacja kredytu online
Najczęstsze pytania
Czy moje dane są sprawdzane w BIK?

Tak. Na ekranie wniosku ze Zgodami klient wyraża zgodę na sprawdzenie danych w BIK. Wyrażenie zgody na przetwarzanie w BIK jest warunkiem weryfikacji wniosku o kredyt ratalny.

Jaki jest minimalny dochód i okres zatrudnienia aby otrzymać kredyt?

Minimalny dochód to 500 PLN netto.

Minimalne okresy zatrudnienia różnią się w zależności od źródła dochodu:

 • Umowa o pracę, kontrakt wojskowy / menedżerski, prezesi / członkowie zarządu, radni / posłowie – zatrudnienie od 3 miesięcy,
 • Działalność gospodarcza – 6 miesięcy,
 • Emerytura/zasiłek przedemerytalny, renta – 1 miesiąc.

Dodatkowo, okres obowiązywania umowy / otrzymywania świadczenia nie może być krótszy niż okres finansowania.

W jaki sposób mogę zrealizować przelew na kwotę 1 zł?

W procesie wnioskowania o kredyt – po zatwierdzeniu Umowy – prezentujemy listę banków, z których można zrealizować przelew.

 • Jeżeli bank klienta jest na liście, przelew jest realizowany na konto naszego dostawcy, firmy Blue Media S.A. (PayByLink, Szybkie Przelewy);
 • Jeżeli banku klienta nie ma na liście, klient wybiera opcje ‘Mojego banku nie ma na liście’ i prezentujemy dane do przelewu (ELIXIR) – na ekranie WWW oraz w mailu systemowym; Klient realizuje przelew w swoim zakresie, kopiując dane nadawcy, kwotę oraz tytuł przelewu;

Z jakiego konta mogę przelać kwotę 1 zł?

Aby przelew został poprawnie zweryfikowany, muszą być spełnione poniższe warunki:

 • Przelew zrealizowany z konta osoby która składała wniosek;
 • Dane podane we wniosku muszą być dokładnie takie same jak na koncie bankowym (np. jeżeli we wniosku klient wpisze ‘Radek’ a na koncie bankowym ma wprowadzone imię ‘Radosław’ – weryfikacja przelewu nie da wyniku pozytywnego i nie dojdzie do uruchomienia);
 • W przypadku przelewów gdzie klient sam wprowadza dane do formatki przelewu, tytuł musi być dokładnie taki jak ten podany na ekranie procesu i w mailu systemowym. Wszelkie rozbieżności (zbędne spacje, niekompletny tytuł itd.) mogą wstrzymać uruchomienie pożyczki;

Na jaki numer rachunku spłacam kredyt?

Rachunek do spłat podany jest w umowie, którą można było pobrać z ekranów procesu oraz w harmonogramie spłat który jest przesyłany pocztą po uruchomieniu kredytu. Nr rachunku jest unikalny dla każdego klienta.

Czy mogę odstąpić od umowy?

Odstąpienie od umowy jest możliwe przed upływem 14 dni od daty uruchomienia kredytu w formie pisemnej na adres : Alior Bank S.A. ul. Łopuszańska 38d 02-232 Warszawa.