25
artykuł artykułów dla

Kurtki narciarskie męskie

Sortuj

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Kurtki narciarskie męskie – narciarstwo w męskim stylu

Mężczyźni są z natury pragmatykami, wybierają rzeczy przede wszystkim praktyczne, zwracając uwagę na ich cechy techniczne. Współcześni panowie coraz częściej jednak w swoich wyborach odzieży sportowej uwzględniają jej wygląd – kolor i wzór. Dlatego w Decathlon znajdziesz kurtki narciarskie męskie, które łączą te dwa aspekty. Stawiamy na jakość w dobrym stylu.

Kurtka narciarska męska musi spełniać wysokie wymagania pod względem parametrów technicznych. Jest to odzież, którą nosimy w ekstremalnych zimowych warunkach, kiedy pada śnieg, a temperatury osiągają bardzo niskie wartości. Polecamy więc konkretne modele kurtek, które wybraliśmy dla Ciebie, uwzględniając Twoje wysokie wymagania. Nie zapominamy jednak o tym, że również na stoku chcesz wyglądać modnie.

Wodoszczelne i oddychające kurtki narciarskie męskie

Kurtki narciarskie męskie wykonane są z wodoodpornej membrany. Sprawdzą się, kiedy pada śnieg i uchronią Cię przed dyskomfortem wynikającym z przemoczonej kurtki po upadku. Membrana może mieć różną wartość, od 3000 nawet powyżej 10 000 mm. W zależności od tego, jakiej ochrony potrzebujesz, możesz zdecydować się na niższą bądź wyższą wartość. Kurtka narciarska powinna także oddychać, czyli odprowadzać parę wodą, która produkowana jest przez nasze ciało. To gwarantuje komfort jazdy w każdych warunkach.

Nie może w niej również zabraknąć systemu wentylacji. Znajduje się on w newralgicznych miejscach – pod pachami. To wywietrzniki z możliwością rozsuwania oraz zasuwania.

Co jeszcze powinny mieć dobre kurtki narciarskie męskie?

Na pewno kaptur, najlepiej ze ściągaczami, czyli systemem regulacji. Duża ilość kieszeni to podstawa, koniecznie powinny być zapinane na suwak, wśród nich obowiązkowo kieszeń na karnet. Wewnętrzne mankiety z otworem na kciuk uniemożliwiają przedostawanie się śniegu pod kurtkę. Suwaki powinny być wodoodporne, aby nie zawiodły Cię przy intensywnych opadach śniegu. Kurtki narciarskie męskie od Decathlon mają też pas śniegowy, systemy MP3, kieszeń wewnętrzną na telefon komórkowy, elementy odblaskowe i ochraniacz na brodę.

Wybierz kurtkę narciarską i skompletuj swój zestaw ze spodniami narciarskimi, które również są dostępne w naszym sklepie!