Darmowa wysyłka już przy zakupach powyżej 74,99 zł

Steppery Fitness

4 artykuł artykułów

Sortuj

  • Twój wybór: (0) Wyczyść wszystkie filtry
  • Cena

  • Marka

  • Ocena użytkowników

Dodano Twój produkt
Zobacz opis produktu (0/5)
Otwórz
Brak produktów do porównania
Twoja porównywarka jest pełna. Usuń jeden z produktów.
Usuń
 

Stepper do ćwiczeń na piękne łydki, uda i pośladki

To idealne urządzenie dla kobiet, na siłowni to przede wszystkim one wybierają ten sprzęt fitness. Stepper do ćwiczeń jest niewielkim urządzeniem, dla którego znajdzie się miejsce w każdym domu, nawet jeżeli mieszkasz na niewielu metrach kwadratowych. Doskonale sprawdzi się jako urozmaicenie treningu aerobowego, wyrzeźbi łydki, uda i pośladki, pomoże spalić zbędne kalorie i pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Ćwiczenie na nim przypomina wchodzenie po schodach, jednak znacznie mniej obciąża stawy.

W czym stepper do ćwiczeń wspiera Twoje ciało?

Naprawdę możecie się polubić! Stepper do ćwiczeń to naśladowanie ruchów wchodzenia po schodach, ale z większą efektywnością i mniejszym obciążeniem stawów. Spalasz znacznie więcej kalorii i komórek tkanki tłuszczowej, a przy tym budujesz mięśnie wokół łydek i pośladków. Dla Twoich nóg to dużo dobrego, wzrasta ich wytrzymałość i stabilność. Zachowując właściwą postawę w trakcie ćwiczeń, wzmacniasz też swój kręgosłup i nabierasz dobrego nawyku wyprostowanej sylwetki. To powoduje, że wzmacniasz mięśnie nie tylko swoich nóg, lecz także barków i tułowia. Trenując intensywniej, wspierasz układ krwionośny i oddechowy, serce pompuje więcej krwi, szybciej rozprowadzanej po całym organizmie. Stepper do ćwiczeń jest sposobem na bardzo przyjemny trening, rozładowanie stresu i napięcia po ciężkim dniu pracy.

Stepper skrętny, czy prosty?

Istnieją dwa rodzaje stepperów – skrętny i prosty. Stepper skrętny sprzyja angażowaniu większych partii mięśni. Ruch na nim można porównać do jazdy na łyżwach. Ćwiczenia przynoszą więcej korzyści niż na stepperze prostym, dlatego trening jest efektywniejszy. Prosty stepper jest klasycznym urządzeniem tego typu, ćwiczenia na nim przypominają wchodzenie po schodach. Będzie dobrym wyborem dla osób początkujących, dopiero zaczynających swoją przygodę z tym urządzeniem. Stepper do ćwiczeń, zarówno skrętny, jak i prosty, nie zajmuje dużo miejsca, ma kompaktowe rozmiary, możesz go schować do szafy, pod łóżko czy też postawić w dowolnym miejscu w salonie lub sypialni.