Tylko online Tylko onlineKolory: 3 Tylko online4FIZJO Roller do masażu z kolcami 4FIZJO EVA 33 cm4.7(6)Głosy: 6Kolory: 3 Aktualna cena 29,99 zł29,99 zł/szt.Otrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineKolory: 3 Tylko online4FIZJO Roller do masażu z kolcami 4FIZJO EVA 33 cm4.7(6)Głosy: 6Kolory: 3 Aktualna cena 29,99 zł29,99 zł/szt.Otrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineKolory: 3 Tylko online4FIZJO Bańki chińskie do masażu 4FIZJO 4 szt.5(2)Głosy: 2Kolory: 3 Aktualna cena 23,99 zł6,00 zł/szt.Otrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineKolory: 2 Tylko online4FIZJO Zestaw 3 gum do treningu palców 4FIZJO z trzema poziomami oporu4.6(5)Głosy: 5Kolory: 2 Aktualna cena 19,99 zł6,67 zł/szt.Otrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineKolory: 3 Tylko online4FIZJO Piłeczka do masażu 8 cm 4FIZJO EPP4.8(4)Głosy: 4Kolory: 3 Aktualna cena 14,99 złOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineKolory: 4 Tylko online4FIZJO Kostka do jogi z pianki EVA 4FIZJO4.9(16)Głosy: 16Kolory: 4 Aktualna cena 14,99 zł14,99 zł/szt.Otrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Promocja PromocjaPromocja4FIZJO Termofor gumowy 2 LAktualna cena 14,99 zł Poprzednia cena 19,99 zł -25% 14,99 zł/szt.Najniższa cena: 19,99 złPromocja od 8.07.2026 do wyczerpania zapasówOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Promocja PromocjaKolory: 9 Promocja4FIZJO Taśma do tejpingu ciała i stabilizacji 4FIZJO 5 cm x 5 m5(1)Głosy: 1Kolory: 9 Aktualna cena 16,99 zł Poprzednia cena 24,99 zł -32% 16,99 zł/szt.Najniższa cena: 24,99 złPromocja od 22.05.2026 do wyczerpania zapasówOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Promocja PromocjaKolory: 4 Promocja4FIZJO Opaski treningowe na kostki do wyciągu Ankle Strap 4FIZJO 2 szt.5(1)Głosy: 1Kolory: 4 Aktualna cena 28,99 zł Poprzednia cena 29,99 zł -3% 14,50 zł/szt.Najniższa cena: 29,99 złPromocja od 20.05.2026 do wyczerpania zapasówOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineTylko online4FIZJO Stolik przyłóżkowy składany 4FIZJO MED z regulowaną wysokościąAktualna cena 114,99 złOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineKolory: 7 Tylko online4FIZJO Taśma rehabilitacyjna FLAT BAND 4FIZJO 2 m4.9(18)Głosy: 18Kolory: 7 Aktualna cena 12,49 złOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Promocja PromocjaPromocja4FIZJO Zestaw do flossingu 4FIZJOAktualna cena 55,99 zł Poprzednia cena 62,99 zł -11% Najniższa cena: 62,99 złPromocja od 21.05.2026 do wyczerpania zapasówOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineKolory: 5 Tylko online4FIZJO Hantelki ciężarki fitness uniwersalne 4FIZJO CLASSIC 2 szt.4.8(11)Głosy: 11Kolory: 5 Aktualna cena 36,99 zł18,50 zł/szt.Otrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Promocja PromocjaPromocja4FIZJO Składana mata edukacyjna "Królestwo i Kosmos" 180 x 120 cm5(1)Głosy: 1Aktualna cena 55,00 zł Poprzednia cena 74,99 zł -26% Najniższa cena: 74,99 złPromocja od 21.05.2026 do wyczerpania zapasówOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineKolory: 2 Tylko online4FIZJO Koszulka termiczna czarna z długim rękawem 4FIZJO unisexKolory: 2 Aktualna cena 54,99 zł54,99 zł/szt.Otrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineTylko online4FIZJO Orteza na nadgarstek ze sztywną szyną 4FIZJO uniwersalny4(1)Głosy: 1Aktualna cena 54,99 złOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineTylko online4FIZJO Orteza na nadgarstek ze sztywną szyną 4FIZJO5(1)Głosy: 1Aktualna cena 54,99 zł54,99 zł/szt.Otrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineKolory: 7 Tylko online4FIZJO Taśma rehabilitacyjna FLAT BAND 4FIZJO 2 m4.9(18)Głosy: 18Kolory: 7 Aktualna cena 10,99 złOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Promocja PromocjaKolory: 9 Promocja4FIZJO Taśma do tejpingu ciała i stabilizacji 4FIZJO 5 cm x 5 m5(1)Głosy: 1Kolory: 9 Aktualna cena 15,49 zł Poprzednia cena 24,99 zł -38% 15,49 zł/szt.Najniższa cena: 24,99 złPromocja od 21.05.2026 do wyczerpania zapasówOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Promocja PromocjaPromocja4FIZJO Gryf prosty do sztangi do treningu siłowego 4FIZJO gwintowany 180 cm5(1)Głosy: 1Aktualna cena 107,99 zł Poprzednia cena 125,99 zł -18 zł 107,99 zł/szt.Najniższa cena: 125,99 złPromocja od 21.05.2026 do wyczerpania zapasówOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineKolory: 8 Tylko online4FIZJO Piłka gimnastyczna Reh Ball dmuchana 4FIZJO5(2)Głosy: 2Kolory: 8 Aktualna cena 34,99 zł34,99 zł/szt.Otrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineKolory: 8 Tylko online4FIZJO Piłka gimnastyczna Reh Ball dmuchana 4FIZJO5(2)Głosy: 2Kolory: 8 Aktualna cena 34,99 zł34,99 zł/szt.Otrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Promocja PromocjaKolory: 5 Promocja4FIZJO Mała piłka rehabilitacyjna z wypustkami 4FIZJO dmuchana 20 cmKolory: 5 Aktualna cena 20,99 zł Poprzednia cena 24,99 zł -16% Najniższa cena: 24,99 złPromocja od 21.05.2026 do wyczerpania zapasówOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineKolory: 5 Tylko online4FIZJO Guma do ćwiczeń MINI POWER BAND 4FIZJO5(2)Głosy: 2Kolory: 5 Aktualna cena 6,49 złOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Promocja PromocjaKolory: 2 Promocja4FIZJO Kółka gimnastyczne do podciągania z ABS5(1)Głosy: 1Kolory: 2 Aktualna cena 101,99 zł Poprzednia cena 119,99 zł -18 zł Najniższa cena: 119,99 złPromocja od 21.05.2026 do wyczerpania zapasówOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Promocja PromocjaPromocja4FIZJO Przyrząd do rozciągania pleców czarno-szaryAktualna cena 50,99 zł Poprzednia cena 53,99 zł -5% Najniższa cena: 53,99 złPromocja od 21.05.2026 do wyczerpania zapasówOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Promocja PromocjaKolory: 3 Promocja4FIZJO Składany namiot plażowy PRO 4FIZJO4.7(6)Głosy: 6Kolory: 3 Aktualna cena 50,00 zł Poprzednia cena 79,99 zł -37% 50,00 zł/szt.Najniższa cena: 79,99 złPromocja od 19.05.2026 do wyczerpania zapasówOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Promocja PromocjaPromocja4FIZJO Drążek do ćwiczeń przedramion 4FIZJO Wrist Roller5(2)Głosy: 2Aktualna cena 50,00 zł Poprzednia cena 74,99 zł -33% Najniższa cena: 74,99 złPromocja od 21.05.2026 do wyczerpania zapasówOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Promocja PromocjaKolory: 2 Promocja4FIZJO Namiot plażowy POP-UP 4FIZJO samorozkładający3.1(11)Głosy: 11Kolory: 2 Aktualna cena 50,00 zł Poprzednia cena 69,99 zł -28% Najniższa cena: 69,99 złPromocja od 19.05.2026 do wyczerpania zapasówOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineKolory: 2 Tylko online4FIZJO Piłka gimnastyczna dmuchana DONUT AIR BALL 4FIZJO4(1)Głosy: 1Kolory: 2 Aktualna cena 49,99 zł49,99 zł/szt.Otrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineTylko online4FIZJO Chłodzący rozgrzewający kompres żelowy na łokieć ColdPack 4FIZJOAktualna cena 49,99 złOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineKolory: 2 Tylko online4FIZJO Kula żyroskopowa do ćwiczeń nadgarstka Power Ball 4FIZJO5(1)Głosy: 1Kolory: 2 Aktualna cena 49,99 zł49,99 zł/szt.Otrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Nowość NowośćNowość4FIZJO Zestaw do masażu rolowania 5w1 wałek roller piłka duoball EPP 4FIZJOAktualna cena 49,99 złOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineTylko online4FIZJO Poszerzacz do mankietów na nogiAktualna cena 49,99 zł49,99 zł/szt.Otrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineKolory: 5 Tylko online4FIZJO Pasek do jogi 4FIZJO 300 cm5(4)Głosy: 4Kolory: 5 Aktualna cena 24,99 zł24,99 zł/szt.Otrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineKolory: 5 Tylko online4FIZJO Pasek do jogi 4FIZJO 300 cm5(4)Głosy: 4Kolory: 5 Aktualna cena 24,99 złOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineTylko online4FIZJO Orteza stabilizująca na nadgarstek 4FIZJO5(4)Głosy: 4Aktualna cena 24,99 złOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineKolory: 5 Tylko online4FIZJO Pasek do jogi 4FIZJO 300 cm5(4)Głosy: 4Kolory: 5 Aktualna cena 24,99 złOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Promocja PromocjaPromocja4FIZJO Koło do ćwiczeń mięśni brzucha 4FIZJO AB Wheel roller5(1)Głosy: 1Aktualna cena 19,99 zł Poprzednia cena 24,99 zł -20% 19,99 zł/szt.Najniższa cena: 24,99 złPromocja od 19.08.2026 do wyczerpania zapasówOtrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)
Tylko online Tylko onlineTylko online4FIZJO Opaska na łokieć tenisisty 4FIZJO uniwersalna5(2)Głosy: 2Aktualna cena 19,99 zł19,99 zł/szt.Otrzymaj jutroSprzedawane i wysłane przez przedsiębiorcę 4FIZJO (PL)