Bieżnie

118 ofert
Decathlon Rent

Wniesienie i montaż

SPRAWDŹ OFERTĘ
 

Bieżnia treningowa – biegaj w domu

Dzieciom powtarzamy, że po domu się nie biega. Na bieżni jednak można! To doskonały sposób na domowy trening cardio, możesz biegać o każdej porze roku, w dzień i w nocy, po pracy i w sobotni wieczór. Bieżnia treningowa jest najpopularniejszym sprzętem fitness obecnym zarówno w siłowni, jak i domowej strefie fitness. Bieżnia może być dla Ciebie podstawowym sprzętem, który wykorzystasz w codziennym treningu, ale też alternatywą dla treningu biegowego zimą, kiedy pogoda nie sprzyja pokonywaniu długich kilometrów na świeżym powietrzu.

Dlaczego bieżnia to zawsze dobry wybór?

Żyjesz szybko i intensywnie, zapominasz zadbać o swoje ciało i organizm, przez co zaniedbujesz codzienne treningi. Bieżnia domowa pozwoli Ci ćwiczyć zawsze, kiedy masz czas. Wystarczy wygodne obuwie, lekkie koszulka i spodenki i możesz zaczynać. Wystarczy 20 minut dziennie, które wcześniej poświęcałeś na obejrzenie reklam telewizyjnych między kolejnymi serialami. Biegać możesz niezależnie od warunków atmosferycznych. Nie przeszkodzi Ci żaden deszcz, śnieg, mróz ani wiatr. Sam decydujesz, czy biegasz po górzystym, czy równym terenie, wystarczy jedynie zmienić kąt nachylenia bieżni. Możesz z łatwością łączyć trening siłowy z biegowym. Wystarczy, że bieżnia stanie obok maty do ćwiczeń z hantelkami i obciążnikami.

Bieżnia magnetyczna, czy elektryczna?

A jaka bieżnia będzie najlepsza dla Ciebie? Bieżnia elektryczna wymaga zasilania elektrycznego, na co wskazuje jej nazwa. Taśmę napędza silnik po doprowadzeniu do niego prądu. Bieżnia magnetyczna natomiast potrzebuje do rozruchu Twoich mięśni i siły, to Ty napędzasz taśmę. Bieżnia elektryczna wymusza na Tobie odpowiednie tempo, z kolei magnetyczna daje większą swobodę, ale wymaga od Twoich mięśni większego zaangażowania, co sprzyja modelowaniu sylwetki.

Biegaj, spalaj kalorie, ciesz się zgrabną sylwetką, trenując w domu. Bieżnia domowa to świetny sposób na intensywny trening cardio o dowolnej porze dnia i nocy, o każdej porze roku, zawsze wtedy, kiedy masz czas.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę