Hula hop

36 ofert

Program Lojalnościowy

Dołącz do programu
Obręcz do gimnastyki artystycznej 65 cm
Obręcz fitness Eb fit 95 cm
Najlepiej oceniany
Obręcz do gimnastyki artystycznej Domyos 75 cm
 

Hula hop – zakręć kołem!

To jeden z tych przyrządów gimnastycznych, które kojarzą się z dzieciństwem. Prawie każda dziewczynka kręciła kiedyś hula hop, nie mając świadomości, jak dobrze wpływa to na jej ciało, traktując obręcz jako zabawkę. Również dorośli mogą mieć swoje hula hop. Dorastając, nie musisz z niego rezygnować, tylko wykorzystać w codziennych ćwiczeniach w domu. Jeżeli chcesz wzmocnić mięśnie brzucha i podkreślić swoją talię, nie pozostaje Ci nic innego, jak zakręcić kołem!

Hula hop na szczupłą talię

Kręcenie hula hop skutecznie odchudzi Twój brzuch i sprawi, że będziesz miała piękną talię. Kręcąc kółkiem, wprawiasz w ruch wszystkie mięśnie brzucha. Stań w lekkim rozkroku, trzymaj hula hop na wysokości pasa, wysuń jedną nogę do przodu i poruszaj rytmicznie biodrami. Początki zawsze są trudne, ale wystarczy jeden trening lub dwa, a opanujesz tę (nie)łatwą technikę.

Hula hop na jędrne uda i pośladki

Hula hop to też doskonały sposób, aby popracować nad swoimi pośladkami. Ujędrnij je, wykorzystując do tego obręcz i czerpiąc z tego ogromną przyjemność. Postaw hula hop przed sobą i oprzyj krawędzią o podłogę. Stań prosto, przenosząc ciężar na jedną nogę. Pochyl się delikatnie i unoś do tyłu drugą nogę, napinając przy tym mięśnie uda i pośladka. To także dobry sprawdzian dla Twojej równowagi!

Hula hop na smukłe nogi

Marzenie każdej kobiety teraz może się spełnić. Połóż się na macie i unieś jedną nogę do góry pod kątem 90°. Hula hop oprzyj o kostkę, a następnie przemieszczaj je w stronę uda. Powtórz to ćwiczenie również na drugą nogę.

Hula hop na piękne ramiona

Zadbaj też o górne partie swojego ciała. Hula hop możesz kręcić nie tylko na biodrach, lecz także na ręce. Wyprostuj rękę i załóż hula hop na nadgarstek. Teraz zakręć kołem, poruszając wyprostowaną ręką. Wykonaj ćwiczenie na obie ręce.

Hula hop to bardzo uniwersalny sprzęt gimnastyczny o wszechstronnym zastosowaniu. Wykorzystując je, możesz wykonać kompletny trening na całe ciało. Spróbujesz?

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę