Skarpety fitness

(11)
a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Zamów i odbierz w Decathlon z darmową dostawą i odbiorem już za 1h!

Darmowy odbiór w sklepie Decathlon już za 1h!

ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ
Skarpety fitness kardio x2
Koniec serii
DOMYOS Skarpety fitness kardio x2
14,99 zł
19,99 zł −25% 7,50 zł/PCE
(12)
Sprawdź dostępność w sklepie
 

Skarpety fitness – ubierz dobrze swoje stopy

Nie mają dla Ciebie większego znaczenia, wybierasz jedne ze swojej „kolekcji” i biegniesz na trening. Skarpetki bardzo często są niedocenianym elementem stroju sportowego na siłownię. Czy Tobie również wydaje się, że Twoim stopom jest obojętne, w co je ubrałeś? Nie bez powodu stworzyliśmy skarpety fitness przystosowane do treningów siłowych i cardio na siłowni. Zadbaliśmy o Twoje stopy, proponując im nie tylko wygodne obuwie sportowe. To skarpety mają bezpośredni kontakt z Twoim ciałem i to od nich zależy, czy przez cały trening stopy pozostaną suche.

Skarpety fitness z trudną misją!

Czy znasz to uczucie, kiedy Twoje stopy pocą się, a nadmiar wilgoci wciąż pozostaje w skarpetkach, a czasami nawet staje się bardziej uciążliwy? Czy zdarzyło Ci się zawstydzić na siłowni z powodu nieprzyjemnego zapachu wydobywającego się z Twoich butów? Przyczyną Twoich problemów są nieodpowiednio dobrane skarpetki, a właściwie brak jakiegokolwiek zastanowienia się nad właściwościami tych, które są przeznaczone do uprawiania sportu. Skarpety fitness muszą dobrze przepuszczać powietrze, ograniczać wydzielanie nieprzyjemnego zapachu i potliwość. To oznacza, że trzeba je wykonać ze specjalnego materiału, np. poliamidu. Aby się rozciągały i dobrze przylegały do stopy, uzupełnia się go o elastynę.

Skarpety fitness charakteryzują się szczególną konstrukcją. Wykorzystano do nich specjalne nici ograniczające powstawanie pęcherzy. Zapewniają również lepsze trzymanie kostki oraz przodu i łuku stopy. Najczęściej są krótkie, sięgające do kostki, czyli tzw. „stopki”. Alternatywę dla nich stanowią niewidoczne skarpety fitness, jeszcze krótsze, ale spełniające wszystkie wymagania i posiadające cechy bardzo dobrych skarpet na siłownię.

Skarpety fitness w Twoim ulubionym kolorze

Pomimo że nie zawsze są widoczne, Ty wiesz, że je masz, więc muszą pasować do Twojego stroju sportowego. Decathlon świetnie rozumie Twoje preferencje. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że Twoje skarpety fitness nie muszą być białe lub czarne!

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę