Rowery gravel

31 ofert
Decathlon Go

Rower na lata? To brzmi dobrze!

SPRAWDŹ
Rower szosowy Triban RC100
Raty 0%
TRIBAN Rower szosowy Triban RC100

1699 zł

(64)
U Ciebie za 2 dni
Rower gravel ROMET Aspre 1
Nowość
ROMET Rower gravel ROMET Aspre 1

3999 zł

U Ciebie za 3 dni
Rower gravel Ridley Kanzo A GRX 600
Ostatnie sztuki
RIDLEY Rower gravel Ridley Kanzo A GRX 600

7999 zł 8499 zł - 500 zł

(2)
U Ciebie za 2 dni
Rower gravel ROMET Aspre 1 LTD
Raty 0%
ROMET Rower gravel ROMET Aspre 1 LTD

3999 zł

U Ciebie za 3 dni
ROWER GRAVELOWY ELEKTRYCZNY E-WINDEE
Raty 0%
NO BRAND ROWER GRAVELOWY ELEKTRYCZNY E-WINDEE

16 999 zł 19 999 zł - 3000 zł

U Ciebie za 2 dni
Rower gravel ROMET Aspre 1
Nowość
ROMET Rower gravel ROMET Aspre 1

3999 zł

U Ciebie za 3 dni
Rower szosowy ROMET Huragan 1
Raty 0%
ROMET Rower szosowy ROMET Huragan 1

3199 zł

U Ciebie za 2 dni
Rower gravel Ridley Kanzo C Adventure GRX 600
Ostatnie sztuki
RIDLEY Rower gravel Ridley Kanzo C Adventure GRX 600

11 999 zł 13 499 zł - 1500 zł

U Ciebie za 3 dni
Rower gravel Ridley Kanzo A GRX 600
Ostatnie sztuki
RIDLEY Rower gravel Ridley Kanzo A GRX 600

7999 zł 8999 zł - 1000 zł

U Ciebie za 3 dni
Rower gravel Ridley Kanzo A GRX 800
Ostatnie sztuki
RIDLEY Rower gravel Ridley Kanzo A GRX 800

8499 zł 8999 zł - 500 zł

U Ciebie za 3 dni
Rower gravel Ridley Kanzo A GRX 800
Ostatnie sztuki
RIDLEY Rower gravel Ridley Kanzo A GRX 800

8999 zł 9999 zł - 1000 zł

Sprawdź dostępność w sklepie
 

Rowery gravel – radość z jazdy po każdym terenie

Uwielbiasz jeździć na rowerze po lesie, drogach polnych, ale również po trasach utwardzonych? Teoretycznie w zależności od tego, gdzie jeździsz, potrzebujesz innego jednośladu, żeby jazda była po prostu przyjemnością. Możesz jednak wybrać rower gravelowy, który sprawdzi się w niemal każdych warunkach. Dzięki uniwersalności i wygodzie użytkowania zyskały one w Polsce w ciągu ostatnich kilku lat dużą popularność. Znajdziesz je również w naszym sklepie. Mamy dla Ciebie zarówno rowery gravelowe damskie, jak i męskie. Choć pozornie mogą one przypominać równie powszechny rower szosowy czy też przełajowy, nawet niewprawione oko będzie w stanie dostrzec wyraźną różnicę. W szosówce nie znajdziemy tak szerokich opon jak w gravelu, a jego geometria i sama budowa ramy łączy w sobie cechy rowerów górskich (zwanych też MTB) i szosowych, by zwiększyć możliwości kierowcy. Wybierając zatem gravel, nie musisz się ograniczać pod kątem wyboru trasy – ten sprzęt będzie Ci towarzyszył podczas różnorodnych podróży, zapewniając niebywały komfort jazdy.

Rower szutrowy – wygoda na długim dystansie

Rowery typu gravel nazywane są w Polsce również szutrowymi. Dlaczego? Otóż drogi publiczne, które prowadzą do lasu lub znajdują się na terenie prywatnym, to drogi gruntowe lub inaczej – szutrowe. Nie oznacza to jednak, że rowery gravelowe są przeznaczone tylko na taką powierzchnię, ponieważ to wyjątkowo uniwersalne jednoślady. Doskonale poradzą sobie na zniszczonym asfalcie, ale wygodnie będziesz nim jechać również po szosie. Jeśli zamierzasz pokonać trasę, która składa się z dróg leśnych, polnych, asfaltowych i innych, to prawdopodobnie najszybciej zrobisz to szutrówką. Tym samym można powiedzieć, że rowery przełajowe są przystosowane do bardziej specjalistycznych zadań. Gravele zaś będą odpowiednim wyborem zarówno do celów rekreacyjnych, jak i zawodowych. Z powodzeniem będą stanowić tymczasowy rower treningowy dla kolarza, a jednocześnie posłużą na rodzinnych wycieczkach. Warto wziąć to pod uwagę, odwiedzając sklep rowerowy. Może się okazać, że szuter będzie cennym elementem Twojego wyposażenia, który zapewni komfort jazdy w terenie i wśród miejskiego otoczenia.

Rowery gravelowe – wszechstronny wybór

Zdecyduj się na taką szutrówkę, która spełnia Twoje oczekiwania. Rowery gravelowe nie są ani najlżejsze, ani najszybsze – to uniwersalne jednoślady, które docenisz na co dzień, pokonując różne trasy. Wybierz odpowiedni rower, biorąc pod uwagę jego parametry, a także swój wzrost. Zanim się zdecydujesz na dany sprzęt, zwróć uwagę na ramę, hamulce tarczowe, kierownicę, napęd, błotniki i inne ważne części jednośladu, takie jak widelec (amortyzator przedni). Jeśli jesteś bardziej zaawansowanym miłośnikiem kolarstwa, uwzględnij też materiały. Za najtrwalsze uważa się chociażby rowery karbonowe, czyli takie, w produkcji których wykorzystano włókno węglowe. Nie znasz się na rowerach? Nie szkodzi – skontaktuj się z nami. Opowiemy Ci, jakie znaczenie mają poszczególne rozwiązania i dobierzemy najlepszy dla Ciebie rower gravelowy. W sklepie internetowym Decathlon znalazły się starannie wyselekcjonowane gravele, które pochodzą od uznanych producentów, takich jak Romet czy Triban. Tym samym możemy zagwarantować różnorodny asortyment, który spełni oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających.

Idealny prezent na każdą okazję

     Nie masz pomysłu na prezent?
     Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł
    
zamów e-kartę