Rowery męskie – miejskie, górskie MTB, szosowe, crossowe

(193)
Skip categories Skip categories

Podkategorie

Cofnij do Rowery

Rowerowe promocje

Sprawdź
Rower górski Romet Mustang M1 Micro 29"
Koniec serii
ROMET Rower górski Romet Mustang M1 Micro 29"

2099 zł 2849 zł - 750 zł

(7)
U Ciebie za 8 dni
Rower elektryczny górski MTB Stilus E-ST 29"
Koniec serii
STILUS Rower elektryczny górski MTB Stilus E-ST 29"

11 999 zł 12 999 zł - 1000 zł

(4)
U Ciebie za 2 dni
Rower gravel Triban GRAVEL 120
Najlepsza jakość i cena
Rower górski MTB Rockrider ST 120 27,5 cali
Najlepsza jakość i cena
Rower trekkingowy Riverside 120
Koniec serii
RIVERSIDE Rower trekkingowy Riverside 120

999 zł 1199 zł - 200 zł

(53)
U Ciebie za 2 dni
ROWER MIEJSKI ELOPS 540 NISKA RAMA
Raty 0%
 

Rowery męskie – jak wybrać odpowiedni?

Z łatwością można zauważyć, że każdego roku oferta rowerowa skierowana do mężczyzn jest bardzo mocno poszerzana. Rower męski nigdy długo nie pozostaje taki sam. Wiele modeli ewoluuje, a asortyment w takich sklepach jak Decathlon staje się coraz bardziej obszerny. Nic więc dziwnego, że osoba chcąca kupić rower męski 28 cali niemal od początku spotyka się z trudnościami. Jak w takiej ilości modeli wybrać ten, który będzie dla nas najlepszy? Oczywiście z łatwością można znaleźć mnóstwo różnic, które odróżniają rower męski od damki. Przede wszystkim siodełko znajduje się znacznie wyżej a rama została odpowiednio skonstruowana i nie jest skośna. Rowery męskie od damskich różnią się również gabarytami oraz wagą – często są cięższe. Nie można również zapomnieć o estetyce, która również jest inna niż w rowerach damskich. Jak zatem wybrać odpowiedni rower męski, aby być zadowolonym z tego wyboru? Czym powinien charakteryzować się dobry rower dla mężczyzn? Dlaczego warto posiadać własny rower?

Wygoda użytkowania

Przede wszystkim rower powinien być wygodny. Jest to konieczne do tego, aby dało się na nim jeździć w dalekie trasy. Ponadto, warto wiedzieć, że wygodny rower pozwala Ci na cieszenie się jazdą, niezależnie od tego, czy będzie ona przebiegała w mieście na trasie rowerowej, na wsi na dróżce, czy w górach lub lasach. Nie można także zapomnieć o tym, że wygoda sprawi, że będziesz znacznie precyzyjniej jeździł na rowerze. Z łatwością będziesz w stanie wjeżdżać w zakręty czy hamować nawet w sytuacjach nagłych. Jazda na wygodnym rowerze to po prostu przyjemność. Wybierając komfortowy model z pewnością częściej będziesz wychodzić na przejażdżki czy to z rodziną, czy to z przyjaciółmi, czy też na samotne wyprawy. Jazda na rowerze ma jeszcze więcej zalet. Pozwala na zbudowanie dobrej kondycji i wytrzymałości. Dodatkowo, jest to aktywność fizyczna uprawiana na świeżym powietrzu, dzięki czemu można także dotlenić swój organizm. Jeśli mieszkasz w mieście, może posłużyć Ci za ekologiczny środek transportu do pracy. Sprawdź, jakie modele rowerów miejskich przygotowaliśmy dla Ciebie w internetowym sklepie Decathlon!

Jakość wykonania

Oczywiście przy wyborze roweru nie powinieneś wyłącznie kierować się wygodą. Liczą się także inne czynniki. Chociażby to, czy dany model jest wykonany z materiałów o wysokiej jakości. W sklepie Decathlon znajdziesz solidne modele rowerów każdego typu – zarówno tych przeznaczonych do jazdy po mieście, jak i tych, których przeznaczeniem jest jazda po trudnych szlakach górskich czy leśnych. Przy wyborze odpowiedniego roweru dla siebie, warto także kierować się wagą sprzętu. Im lżejszy będzie, tym sprawniej będzie można nim kierować w każdych okolicznościach. Dobrym przykładem są rowery, których rama jest wykonana z aluminium. To jakościowy materiał, który jest odporny na uszkodzenia zarówno chemiczne, jak i mechaniczne. Jednocześnie jest bardzo lekki, dzięki czemu rower waży naprawdę niewiele. Dla wielu osób niezbędnym elementem jest bagażnik. Jak więc widać, należy wziąć kilka kwestii pod uwagę, aby być w stanie wybrać odpowiedni model roweru dla siebie. Na szczęście w sklepie Decathlon znajdziesz szeroki wybór męskich rowerów – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę