BJJ – kimona, stroje

(17)
a11y.skip-categories a11y.skip-categories
Zamów i odbierz w Decathlon z darmową dostawą i odbiorem już za 1h!

Darmowy odbiór w sklepie Decathlon już za 1h!

ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ
KIMONO DO BJJ GAMER
Bluza do kimono BJJ 900
OUTSHOCK Bluza do kimono BJJ 900
219,99 zł
U Ciebie za 2 dni
Spodnie BJJ 900
OUTSHOCK Spodnie BJJ 900
179,99 zł
U Ciebie za 8 dni
 

BJJ – kimono w doskonałej jakości

Kimono do jiu-jitsu, w tym jego brazylijskiej odmiany, jest bardzo ważnym elementem wyposażenia każdego ucznia, zarówno jeśli mówimy o zawodowym uprawianiu sportu, jak i o amatorach, którzy po prostu rozwijają swoją pasję w ramach tej dyscypliny. Kimono jest uważane za jeden z tradycyjnych strojów, który nie tylko nie ogranicza w żaden sposób ruchów, ale też nierzadko ułatwia treningi. W ofercie sklepu Decathlon znajdziesz kimono BJJ dla dzieci i dla dorosłych. Każde kimono BJJ damskie i męskie zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów.

Co jest ważne w stroju do jiu-jitsu?

Z pewnością każdy sportowiec doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak istotny jest efektywny trening. Tutaj istotna jest nie tylko odpowiednia motywacja i opanowywanie kolejnych technik, ponieważ przede wszystkim należy zadbać o swój komfort. Nie inaczej jest w przypadku stroju do jiu-jitsu – powinien być on wygodny i wykonany z przewiewnych materiałów, by w ten sposób zapobiec nadmiernemu poceniu się. W tym celu sprawdzi się zarówno klasyczne kimono, jak i inne warianty odzieży, które są rekomendowane w przypadku brazylijskiego jiu-jitsu.

Strój do jiu-jitsu – wybierz najlepszy

Kimono to oczywiście nie jedyna opcja stroju do brazylijskiego jiu-jitsu, zawodnik może wybrać inną dostępną propozycję – najważniejsze to postawić na prawidłowe dopasowanie oraz mieć na uwadze przede wszystkim komfort i wygodę. Dlatego też w ofercie sklepu Decathlon znalazły się różnorodne warianty, tak by uczeń szkoły BJJ mógł dopasować coś dla siebie. Zachęcamy do zapoznawania się ze szczegółowymi opisami poszczególnych produktów, co może znacząco ułatwić wybór i jednocześnie wpłynąć na zadowolenie z zakupu.

Idealny prezent na każdą okazję

Podaruj kartę podarunkową Decathlon już od 20 zł

zamów e-kartę