Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7

Bidon rowerowy FastFlow XL 950 ml

49,99 zł

Kolor:

Czarny / LIGHT ASH GREY

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Stworzyliśmy ten bidon dla wymagających kolarzy poszukujących wydajnego bidonu do skutecznego gaszenia pragnienia podczas jazdy.

Dzięki zaworowi SureSnap® przepływ wody jest kontrolowany a bidon nie cieknie, nawet kiedy ustnik jest w pozycji otwartej. Rama roweru nie będzie więcej zachlapana.

Kod produktu: 8518680

Podobne produkty

Zalety produktu

 • Ograniczenie uczucia głodu i zapachu

  Materiał plastikowy o neutralnym smaku i zapachu.

 • Szczelność

  100% szczelny przy zamkniętym ustniku, po otwarciu nie kapie.

 • Ergonomiczny chwyt

  Ergonomiczny kształt i miękki materiał umożliwiają łatwe picie podczas jazdy.

 • Komfortowy ustnik

  Zewnętrzna powierzchnia ustnika z miękkiego elastomeru, dla wygody picia.

 • Pojemność

  950 ml.

 • Precyzja

  Przezroczysty korpus z podziałką ułatwia dozowanie.

 • Przyczepność

  Zatyczka z elastomeru nie ślizga się i ułatwia zamknięcie bidonu.

 • Kompatybilność

  Kompatybilny z wszystkimi uchwytami na bidon na rynku.

Opis produktu

Zawór SureSnap®

Wszystkie bidony "FastFlow" wyposażone są w uznany na rynku zawór SureSnap®. Zawór ten skutecznie i precyzyjnie kontroluje przepływ wody. Po naciśnięciu na bidon, z ustnika popłynie strumień wody.
Ponadto zawór jest zabezpieczony przed wyciekami wody, możesz więc pozostawić ustnik w pozycji otwartej podczas jazdy, bez ryzyka zachlapania wodą ramy roweru.

Jak korzystać z ustnika FastFlow?

Ustnik jest w 100% szczelny w pozycji zamkniętej. Wykorzystaj tę pozycję do wymieszania napoju w bidonie lub transportu bidonu w torbie.
Siedząc na rowerze, możesz pozostawić ustnik w pozycji otwartej. Zawór SureSnap® zapobiegnie wyciekom. Możesz wtedy szybciej i bezpiecznie napić się!

Koniec ze smakiem i zapachem plastiku

Nic bardziej nieprzyjemnego jak smak czy zapach plastiku podczas picia z bidonu. Niestety tak jest w przypadku większości bidonów rowerowych na rynku.
Nasi projektanci przetestowali wiele plastików przed znalezieniem odpowiedniego, który łączy miękkość z neutralnym zapachem i smakiem. Następnie, grupa zewnętrznych testerów porównała nasz bidon z innymi bidonami różnych znanych marek dostępnymi na rynku i oceniła go jako najbardziej neutralny.

Jak dbać o bidon?

Dobrze wymyj bidon po każdym użyciu. Jeśli pijasz napoje izotoniczne, dobrze wypłucz wszystkie elementy bidonu, zatyczkę i ustnik, aby upewnić się, że nie ma w nich pozostałości płynu. Użyj płynu do naczyń i długiej szczotki, aby dobrze wyczyścić dno bidonu.
Następnie starannie wysusz bidon i przechowuj otwarty, aby bidon mógł się wietrzyć. W przeciwnym razie ryzykujesz, że pojawi się pleśń.
Unikaj zmywarki (przede wszystkim >70°C).

Skład

Butelka 100% Polipropylen (PP) Pokrywka 100% Polipropylen (PP) Ustnik 50% Polipropylen (PP), 50% Styren etylen butadien styren (SEBS) Uszczelka 100% Polietylen termoplastyczny (TPE) Wentyl 100% Silikon

Porady dotyczące przechowywania

Przechowywać bidon otwarty.

Ograniczenia

Nie używać w kuchence mikrofalowej, nie napełniać tłuszczem.

Opinie

Wgrywanie