golfpride

Grip Tour Velvet

Kod produktu: 8659626

0,0 (33)

49,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  Sprawia, że dłonie nie ślizgają się.

  Według Golf Pride grip nr 1 na profesjonalnych turniejach golfowych. Kauczukowy grip i przyczepna faktura to większa kontrola i wygoda, a co za tym idzie - pewność siebie gracza.

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Przyczepność

   Faktura o średniej przyczepności.

  Szczegóły

  Rozmiar 1: undersize
  waga 47,5 g
  średnica zewnętrzna 2,6 cm

  Rozmiar 2: standardowy
  Waga: 49,5 g
  średnica zewnętrzna 2,7 cm

  Rozmiar 3: midsize
  Waga: 53,5 g
  średnica zewnętrzna 2,9 cm
  Długość: 10 cali = 25,4 cm
  Materiał: kauczuk

  MIESZANA SKÓRA DŁONI

  Jeśli masz na dłoniach skórę mieszaną (ani wilgotną, ani suchą), możesz wybrać wszechstronny grip kauczukowy. Zastosowany materiał jest przyczepny i posiada delikatną fakturę, która pozwala odprowadzić wilgoć przy wysokiej temperaturze i podczas deszczu.

  Dobra informacja zwrotna

  Grip jest wystarczająco twardy, by zapewnić dostateczną informację zwrotną przy uderzeniu. Informacja zwrotna to właściwość uchwytu pozwalająca odczuć na palcach gracza uderzenie piłki.

  SPRAWDZA SIĘ W KAŻDYCH WARUNKACH POGODOWYCH

  Faktura zapewnia odpowiednią przyczepność niezależnie od pogody.

  CZY WIESZ, ŻE...?

  Jeśli chcesz zachować to samo wyważenie kija (swingweight = rozłożenie ciężaru, wrażenie wyważenia na główkę), radzimy zważyć dotychczas używany grip i wybrać kolejny o tej samej wadze.
  Zwiększenie wagi o 4 do 5 g w gripie obniża swingweight o 1 punkt, co oznacza zmniejszenie wrażenia cięższej główki. Analogicznie zmniejszenie wagi w gripie o 4 do 5 g zwiększa swingweight o 1 punkt.

  JAK NALEŻY CZYŚCIĆ GRIP?

  Radzimy raz do roku umyć grip.
  Grip czyścimy pocierając go szczotką (typu szczoteczki do paznokci) zamoczoną w wodzie z mydłem. Następnie płuczemy w czystej wodzie i osuszamy ręcznikiem.

  SPRZEDAŻ NA SZTUKI

  Radzimy, by kije w zestawie zachowały jednorodność; najlepiej jest mieć takie same gripy na wszystkich kijach poza putterem.